12 Φεβ

Head Chef / Cook A\' (A\' Μάγειρας) - Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής, για τη θερινή σεζόν 2019: Head Chef / Cook A\´ (A\´ Μάγειρας) Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος πτυχίου ελληνικής ή ξένης σχολής μαγειρικής Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία ή εστιατόρια πολυτελείας επιθυμητή Καλή...

Σχετικες Αγγελιες

11 Απρ
Πανελλήνια [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής, και τη θερινή σεζόν 2019 Beach Service (Σερβιτόρο Beach Bar) Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 30 ετών Πολύ καλή γνώση αγγλικών Γνώση ρωσικών ή/και βουλγαρικών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Επαγγελματική

06 Απρ
Πανελλήνια [AMCI]

Head Chef Η AMC αξιολογεί στελέχη για τη θέση του head chef σε μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες στα ελληνικά νησιά για τη σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη η εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4* και 5* Γνώση της αγγλικής γλώσσας Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή Παρακαλούνται οι

05 Απρ

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής, για τη θερινή σεζόν 2019 Waiter / Bar (Σερβιτόρο) Απαραίτητα προσόντα: Βασική γνώση bartending Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία ή εστιατόρια πολυτελείας απαραίτητη Καλή γνώση αγγλικών Γνώση ρωσικών ή/και

19 Απρ
Πανελλήνια [POMEGRANATE WELLNESS SPA HOTEL]

Τα ξενοδοχεία Pomegranate Wellness Spa Hotel 5 αστέρων και Potidea Palace 4 αστέρων, που βρίσκονται στη Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής, ζητούν για την καλοκαιρινή σεζόν να προσλάβουν Barman - Barista / Barwoman Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε πολυτελή ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Ανάλογη προϋπηρεσία

19 Απρ

Η εταιρία Πόρτες Μέλαθρον Α.Ε., ιδιοκτήτρια των ξενοδοχείων Pomegranate Wellness Spa Hotel (5 αστέρων) και Potidea Palace Hotel (4 αστέρων) στη Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής, ενόψει της καλοκαιρινής σεζόν ζητά να προσλάβει Σερβιτόρους A la Carte Fine Dining Εστιατορίων Kωδικός: PWSHPP-SerRest Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε