12 Φεβ

Μάγειρας Α\'

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα, ζητεί Μάγειρα Α\´ Προσόντα: Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών στην αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 και 5 αστέρων Πτυχίο ανάλογης σχολής Γνώση διαδικασιών HACCP Γνώση κοστολόγησης...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

19 Απρ
Πανελλήνια [KALIMERA KRITI HOTEL & VILLAGE RESORT]

Το Kalimera Kriti Hotel Village Resort 5*, μέλος της αλυσίδας Helios Hotels Resorts, ζητά για τη θερινή σεζόν 2019 Α' Μάγειρα Κεντρικής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Ηλικίας έως 45 ετών Απόφοιτος σχολής μαγειρικής Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Γνώσεις διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας και διαχείρισης των τροφίμων (ΗΑCCP)

17 Απρ
Πανελλήνια [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής, για τη θερινή σεζόν 2019 Α', Β' Μάγειρα/ισσα Κρύας Κουζίνας Απαραίτητο προσόν: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχεία ή εστιατόρια πολυτελείας Παρέχονται: Διατροφή, διαμονή Ικανοποιητικό

16 Απρ
Πανελλήνια [Πολυτελές ξενοδοχείο 5 αστέρων]

Πολυτελές ξενοδοχείο 5 αστέρων στα Ιόνια Νησιά επιθυμεί να προσλάβει για πλήρη απασχόληση τη θερινή σεζόν 2019 Μάγειρα Grill Απαραίτητα προσόντα: Δυνατότητα παροχής υψηλού επιπέδου υπηρεσιών Εμπειρία στο grill Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ανταγωνιστικό

15 Απρ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 150 κλινών στην Κρήτη ζητεί Μάγειρα Βοηθό Μάγειρα με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Απρ
Ίος [Χάρης ]

μάγειρας Α μάγειρας Β Απαραίτητα Προσόντα: γνώση μεσογειακής κουζίνας Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:διαμονή ,διατροφή , πλήρη ασφαλιση