12 Φεβ

Μάγειρας Α\'

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα, ζητεί Μάγειρα Α\´ Προσόντα: Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών στην αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 και 5 αστέρων Πτυχίο ανάλογης σχολής Γνώση διαδικασιών HACCP Γνώση κοστολόγησης...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

20 Φεβ
Πανελλήνια [MGC - MIKRI POLI RHODES, KOS, CRETE & TUI MAGIC LIFE PLIMMIRI ]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Mikri Poli Resorts (Rhodes, Kos, Crete) TUI Magic Life Plimmiri by Atlantica σας προσκαλεί να στείλετε το βιογραφικό σας για τη θέση: Α' Μάγειρας A la Carte – Κρήτη Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Sentido Mikri Poli Atlantica επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 A' μάγειρα. Κωδικός: MPCACAL Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο μάγειρα Προϋπηρεσία

18 Φεβ
Πανελλήνια [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής για τη θερινή σεζόν 2019: Α', Β' Μάγειρα/ισσα Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία ή εστιατόρια πολυτελείας σε ανάλογη θέση Παρέχονται: Διατροφή, διαμονή

18 Φεβ

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής για τη θερινή σεζόν 2019: A', Β' Μάγειρα/ισσα Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία ή εστιατόρια πολυτελείας σε ανάλογη θέση Παρέχονται: Διατροφή, διαμονή

18 Φεβ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 150 κλινών στην Κρήτη ζητεί Μάγειρα Βοηθό Μάγειρα με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Φεβ
Πανελλήνια [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα ζητά για τα καταστήματά της εντός Αττικής Μάγειρα Β’ Προσόντα: Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών στον συγκεκριμένο τομέα Πτυχίο ανάλογης σχολής Γνώση διαδικασιών HACCP Δεξιότητες /