12 Φεβ

Στελέχη για Τηλεφωνικές Πωλήσεις (με σταθερό μηνιαίο μισθό) - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στελέχη για Τηλεφωνικές Πωλήσεις (με σταθερό μηνιαίο μισθό) Προσλαμβάνουμε άμεσα υποψηφίους με καλές επικοινωνιακές δεξιότητες για θέση εργασίας με αντικείμενο την τηλεφωνική πώληση σε υπάρχον πελατολόγιο για τον μεγαλύτερο πάροχο τηλεπικοινωνίας στην Ελλάδα. Προσφέρουμε: Σταθερό...

Σχετικες Αγγελιες

22 Φεβ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία Λογιστών - Φορολογικών Συμβούλων]

Ανώνυμη εταιρία Λογιστών - Φορολογικών Συμβούλων με ειδίκευση σε υπηρεσίες payroll, που εδρεύει στην Αθήνα, επιθυμεί να προσλάβει: Στέλεχος Μισθοδοσίας Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Πενταετής προϋπηρεσία σε θέση payroll calculation Άριστη γνώστης αγγλικής γλώσσας Άριστη

18 Φεβ
Πανελλήνια [Εταιρία marketing]

Στελέχη Marketing Ευκαιρία συνεργασίας προσφέρει σε φοιτητές ή νέους που μόλις έχουν τελειώσει τις σπουδές τους και δεν έχουν εμπειρία καταξιωμένη εταιρία marketing και επικοινωνίας στην Αθήνα. Οι υποψήφιοι θα έχουν την ευκαιρία να εκπαιδευτούν από έμπειρους συνεργάτες του χώρου, συνδυάζοντας

14 Φεβ
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο ανάπτυξης των εμπορικών του δραστηριοτήτων στην Αθήνα και στη Θεσσαλονίκη ζητά να προσλάβει Στελέχη Marketing Sales Development (κωδικός θέσης: DEV_19) Θέση: Σχεδιασμός και υλοποίηση ενεργειών προώθησης και ανάπτυξης πωλήσεων εκπαιδευτικών προγραμμάτων μέσα από παραδοσιακά,

14 Φεβ

Το Mediterranean College στο πλαίσιο ανάπτυξης των εμπορικών δραστηριοτήτων του σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη ζητεί να προσλάβει Στελέχη Εγγραφών / Πωλήσεων Κωδικός θέσης: SALES_19 Η θέση: Διερεύνηση και αξιολόγηση εκπαιδευτικών αναγκών δυνητικών φοιτητών Παρουσίαση εκπαιδευτικών προγραμμάτων και

13 Φεβ
Πανελλήνια [Εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της στελέχωσης του τμήματος πωλήσεων ζητά να προσλάβει: Στελέχη Τηλεφωνικής Προώθησης Εκπαιδευτικών Συμβούλων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι., Τ.Ε.Ι. ή Ι.Ε.Κ. Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών στις πωλήσεις αποκλειστικά στον κλάδο της