12 Φεβ

Στέλεχος Τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου - Σίνδος Θεσσαλονίκης

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, ζητεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ Σίνδου Στέλεχος Τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον υπεύθυνο του τμήματος ποιοτικού ελέγχου. Τα κυριότερα...

Σχετικες Αγγελιες

20 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [NOVA PACKAGING HELLAS S.A.]

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις νεοσύστατες εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ στη Σίνδο: Εργοδηγός Τμήματος Χαρτονοποιητικής Μηχανής (corrugator) Επιθυμητό προφίλ υποψηφίου: Εμπειρία ως εργοδηγός

14 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΜΑΛΘΕΙΑ]

Υπάλληλος Τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου Η εταιρία Αφοί Κομπατσιάρη Α.Ε. που δραστηριοποιείται στον χώρο της μαζικής εστίασης και της παρασκευής ετοίμων γευμάτων, αναζητά άτομο για τη στελέχωση του τμήματος ποιοτικού ελέγχου Β. Ελλάδας Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Τεχνολόγου τροφίμων

07 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Στέλεχος Τομέα Διαχείρισης Προσωπικού (Μισθοδοσία) στη Σίνδο Θεσσαλονίκης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

05 Φεβ

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της, στις εγκαταστάσεις της, στη ΒΙΠΕΘ στη Σίνδο: Υπάλληλο Οικονομικού Τμήματος Επιθυμητό προφίλ υποψηφίου: Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης ή Διοίκησης Επιχειρήσεων

25 Ιαν