12 Φεβ

Στέλεχος Τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου - Σίνδος Θεσσαλονίκης

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, ζητεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ Σίνδου Στέλεχος Τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον υπεύθυνο του τμήματος ποιοτικού ελέγχου. Τα κυριότερα...

Σχετικες Αγγελιες

19 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TECHNOMAT]

H εταιρία ΤΕΧΝΟΜΑΤ Α.Ε επιθυμεί να προσλάβει Full Stack Web Developer για μόνιμη εργασία στις κεντρικές της εγκαταστάσεις στη Βι.Πε.Θ Σίνδου Ως υπεύθυνο για: Υποστήριξη και συντήρηση υφιστάμενων εφαρμογών για το e-shop της εταιρίας. Σχεδιασμό και υλοποίηση νέου e-shop. Επιθυμητά προσόντα: Πολύ καλή γνώση PHP, JavaScript,

18 Απρ
Δήμος Δέλτα [Ανώνυμη βιομηχανική και εμπορική εταιρία]

Μεγάλη ανώνυμη βιομηχανική και εμπορική εταιρία στη Σίνδο Θεσσαλονίκης αναζητά Υποψήφια για τη στελέχωση του Τμήματος Εξαγωγών Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής / επιθυμητή η γνώση της γαλλικής Παρακαλώ, μόνο βιογραφικά που πληρούν τις

18 Απρ
Δήμος Δέλτα [Εξαγωγική βιομηχανία]

Ζητείται Στέλεχος Πωλήσεων από εξαγωγική βιομηχανία στη Σίνδο Θεσσαλονίκης. Εμπειρία στις πωλήσεις, απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών, επιθυμητή η γνώση Corel, Photoshop, Indesign. Τηλ.: 6977 572757 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

18 Απρ
Δήμος Κατερίνης [OLYMP]

Στέλεχος Ποιοτικού Ελέγχου Παραγωγής Η εταιρία Κωνσταντόπουλος Α.Ε. Olymp η οποία δραστηριοποιείται δυναμικά στον χώρο των τροφίμων με ιδιαίτερα έντονο εξαγωγικό προσανατολισμό, ζητά να προσλάβει στέλεχος για το τμήμα ποιοτικού ελέγχου παραγωγής. Περιγραφή θέσης: Καθημερινός έλεγχος, ώστε να

15 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MANPOWER]

Υπεύθυνος/η Ποιοτικού Ελέγχου – Θεσσαλονίκη H ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της με ηγετικό ρόλο στον χώρο του αναζητά υπεύθυνο/η ποιοτικού ελέγχου για τη Θεσσαλονίκη. Καθήκοντα θέσης: Ποιοτικός έλεγχος ενδυμάτων Έλεγχος και συντονισμός προμηθευτών και παραγωγών Διαχείριση εκκρεμοτήτων