12 Φεβ

Γ’ Μαγείρισσες /ες (Art Culinary – Κρύα Κουζίνα)

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το εστιατόριο Eat at Milton’s, εξακολουθεί σταθερά την επιτυχημένη του πορεία στον χώρο της εστίασης συνεχίζοντας τις διεθνείς συνεργασίες του με βραβευμένους chefs, με τις υψηλές γαστρονομικές τεχνικές και τη δημιουργικότητά τους να είναι και πάλι πρωταγωνιστές. Αν επιθυμείτε να εργαστείτε σε ένα...

Σχετικες Αγγελιες

04 Απρ
Αθήνα [EAT AT MILTON\'S]

Το εστιατόριο Eat at Milton's εξακολουθεί σταθερά την επιτυχημένη πορεία του στον χώρο της εστίασης συνεχίζοντας τις διεθνείς συνεργασίες του με βραβευμένους chefs, με τις υψηλές γαστρονομικές τεχνικές και τη δημιουργικότητά τους να είναι και πάλι πρωταγωνιστές. Αν επιθυμείτε να εργαστείτε σε ένα

11 Απρ
Αθήνα [Ibis Styles Hotels]

Το νέο ξενοδοχείο 4* Ιbis Styles Athens Routes του ομίλου ACCOR, που θα λειτουργήσει από τον Ιούνιο στην Αθήνα, προκηρύσσει την παρακάτω θέση εργασίας και προσκαλεί τους ενδιαφερομένους-ες να υποβάλουν τις υποψηφιότητές τους: Μάγειρας Ζεστής ή Κρύας Κουζίνας για εργασία εποχικής ή μόνιμης απασχόλησης.

19 Απρ
Δήμος Κω [SOVEREIGN BEACH HOTEL]

 Το ξενοδοχείο τεσσάρων αστέρων Sovereign στην Καρδάμαινα της Κω αναζητά Μάγειρες Κρύας Κουζίνας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]  Τηλ.: 22420 92334-5-6 • Φαξ: 22420 91943

18 Απρ
Δήμος Μυκόνου [Mykonos Panormos Villas]

Α' Μάγειρες (Ζεστή Κρύα Κουζίνα) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής μαγειρικής Προϋπηρεσία 4-6 χρόνων σε ανάλογη θέση Εμπειρία σε a la carte και buffet κουζίνες Γνώση αγγλικών Άριστη γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Δυνατότητα συνεργασίας με προμηθευτές και κοστολόγηση πιάτων Δυνατότητα

18 Απρ

Β' Γ' Μάγειρες (Ζεστή Κρύα Κουζίνα) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής μαγειρικής Προϋπηρεσία 2-4 χρόνων σε ανάλογη θέση Εμπειρία σε a la carte και buffet κουζίνες Γνώση αγγλικών Άριστη γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση, ομαδικότητα και ενθουσιασμός για υψηλής