12 Φεβ

Οδηγός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΗRainbowWaters®, είναι η No1 εταιρεία ψυκτών οικιακών φίλτρων νερού στην Ελλάδα και η 3η στην Ευρώπη. Η εταιρεία βρίσκεται πιστοποιημένα στην 1η θέση στον κλάδο στο σύστημα διαχείρισης ποιότητας, καλύπτοντας τις απαιτήσεις των διεθνών προτύπων ποιότητας όσο αφορά τη διανομή, διάθεση και...

Σχετικες Αγγελιες

22 Αυγ
Τρίκαλα [Μεταφορική Eolos Transport]

Περιγραφή Αγγελίας Από την Μεταφορική Eolos Transport ζητείται οδηγός με δίπλωμα Ε’ κατηγορίας και κάρτα ταχογράφου για επικαθήμενο ψυγείο. Έδρα: Μεγαλοχώρι Τρικάλων

22 Αυγ
Θήρα [elpis jobs]

Ζητείται οδηγός Δ κατηγορίας με ΠΕΙ και γνώση αγγλικών για εργασία σε τουριστικό γραφείο στην Σαντορίνη. Παρέχεται διαμονή και ασφάλιση. Μισθός πολύ καλός. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

18 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΑUTOCARE O.E]

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΚΥΚΛΟΥ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΗ ΜΕ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΟ ΟΜΙΛΟ Αρμοδιότητες: ΟΔΗΓΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΔΙΚΥΚΛΟΥ-ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ Η/P, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΕΝΣΗΜΑ, ΔΩΡΑ, ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

04 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Σταφυλίδης]

Ζητείται οδηγός φορτηγού με δίπλωμα Γ κατηγορίας, για άμεση πρόσληψη για διανομή στο κέντρο. Απαραίτητη η προϋπηρεσία.

01 Αυγ
Πειραιάς [Γερανοί Λουκάς]

Ζητείται οδηγός με δίπλωμα Γ' ή Ε' κατηγορίας άνω των 35 ετών για μόνιμη συνεργασία. Να είναι κάτοχος Π.Ε.Ι. Η εργασία είναι 4ημερη (20:00-8:00) Πέμπτη ως Κυριακή. Επιθυμητή η γνώση χειρισμού παπαγάλου. Μισθός 700€ καθαρά Βιογραφικά στο παρακάτω email.