12 Φεβ

Οδηγός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΗRainbowWaters®, είναι η No1 εταιρεία ψυκτών οικιακών φίλτρων νερού στην Ελλάδα και η 3η στην Ευρώπη. Η εταιρεία βρίσκεται πιστοποιημένα στην 1η θέση στον κλάδο στο σύστημα διαχείρισης ποιότητας, καλύπτοντας τις απαιτήσεις των διεθνών προτύπων ποιότητας όσο αφορά τη διανομή, διάθεση και...

Σχετικες Αγγελιες

17 Απρ
Πανελλήνια [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται  Οδηγός με απαραίτητη επαγγελματική άδεια οδήγησης Γ' Δ' και Ε' κατηγορίας, απόφοιτος λυκείου, με υπευθυνότητα και αγάπη για τα παιδιά για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και οι συστάσεις. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Ή στο φαξ: 210 3843038,

24 Μαρ
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στην Αττική Ψυκτικό /

12 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Οδηγός Απαραίτητα προσόντα: Eπαγγελματική άδεια οδήγησης Γ’-Δ’-Ε΄ κατηγορίας Πιστοποίηση ΠΕΙ (Πιστοποιητικό Επαγγελματικής Ικανότητας) Κάρτα ταχογράφου Υπευθυνότητα και αγάπη για τα παιδιά Απόφοιτος λυκείου ή ΙΕΚ Εμπειρία οδήγησης μεγάλων οχημάτων και χειρωνακτικής εργασίας

03 Απρ
Πανελλήνια [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση: Οδηγός Οι κύριες αρμοδιότητές σου είναι να: Μεταφέρεις εμπορεύματα από τις κεντρικές αποθήκες σε όλα τα καταστήματα. Μεταφέρεις προϊόντα από το ένα κατάστημα σε άλλο.

22 Μαρ
Πανελλήνια [LEONIDAKOS TRAVEL]

Ζητείται οδηγός έως 40 χρονών, κάτοικος βορείων προαστίων (κάτοχος διπλώματος Δ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ και Π.Ε.Ι.), για άμεση εργασία. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ : 6946065208