12 Φεβ

Οδηγός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΗRainbowWaters®, είναι η No1 εταιρεία ψυκτών οικιακών φίλτρων νερού στην Ελλάδα και η 3η στην Ευρώπη. Η εταιρεία βρίσκεται πιστοποιημένα στην 1η θέση στον κλάδο στο σύστημα διαχείρισης ποιότητας, καλύπτοντας τις απαιτήσεις των διεθνών προτύπων ποιότητας όσο αφορά τη διανομή, διάθεση και...

Σχετικες Αγγελιες

04 Φεβ
Πανελλήνια [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Διασώστης / Οδηγός Ασθενοφόρου Απαραίτητα προσόντα: Πιστοποίηση από το ΕΚΑΒ Εμπειρία στην οδήγηση Πλήρης απασχόληση. Περιοχή εργασίας: Αθήνα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Αναγράφοντας τον κωδικό «24». Τα στοιχεία που θα υποβάλετε θα χρησιμοποιηθούν μόνο από Το

23 Φεβ
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στην Αττική Ψυκτικό /

25 Ιαν

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Στελιος Σταμπουλης]

Οδηγός ταξί για ρεπό Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

13 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Διασώστης / Οδηγός Ασθενοφόρου Απαραίτητα προσόντα: Πιστοποίηση από το ΕΚΑΒ Εμπειρία στην οδήγηση Πλήρης απασχόληση. Περιοχή εργασίας: Θεσσαλονίκη [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Αναγράφοντας τον κωδικό «100». Τα στοιχεία που θα υποβάλετε θα χρησιμοποιηθούν μόνο από