11 Φεβ

Ηλεκτρονικός Εγκαταστάσεων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, εμπορικής εταιρίας, αναζητά ένα (1)...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

07 Φεβ
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητεί να προσλάβει Συντηρητή Εγκαταστάσεων (θέση εργασίας μόνιμης και πλήρους απασχόλησης) Απαραίτητα προσόντα: Τεχνικές γνώσεις (υδραυλικά, ηλεκτρολογικά, ελαιοχρωματισμοί) Οργάνωση Επαγγελματισμός Παροχές: Ικανοποιητικό

23 Φεβ
Πανελλήνια [POSEIDON OF PAROS HOTEL & SPA]

Το Poseidon of Paros Hotel Spa  αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Barman Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων Γνώση cocktails και καφέ Πολύ καλή γνώση αγγλικών Γνώση και χειρισμός PDA Απαραίτητη η προϋπηρεσία Η προσφορά μας: Διαμονή και διατροφή Οι ενδιαφερόμενοι που

23 Φεβ

Το Poseidon of Paros Hotel Spa  αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Assistant Reception / Concierge Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση αγγλικών (με πτυχίο), επιθυμητή η γνώση γαλλικών Πολύ καλή γνώση Η/Υ Ευχέρεια στην επικοινωνία και τη διαχείριση πελατών Η

23 Φεβ

Το Poseidon of Paros Hotel Spa  αναζητά υποψηφίους/ες για την κάλυψη της θέσης: Front Office Manager Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέσηως FOM σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση αγγλικών (πτυχίο), επιθυμητή η γνώση γαλλικών ή γερμανικών

23 Φεβ

Το Poseidon of Paros Hotel Spa αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Βοηθός Μάγειρα Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η σχολής μαγειρικής Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Καλή γνώση αγγλικών Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις, θετικός