11 Φεβ

Υπάλληλοι Πλυντηρίων - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το νεόκτιστο 5* ξενοδοχείο Wellness Santa Resort, 145 δωματίων, που βρίσκεται στην παραλία της Αγίας Τριάδας στη Θεσσαλονίκη και θα λειτουργήσει για πρώτη φορά φέτος τον Απρίλιο, ζητεί να προσλάβει εξειδικευμένο προσωπικό για τη στελέχωση των τμημάτων του ξενοδοχείου. Υπάλληλοι Πλυντηρίων Απαιτούμενα...

Σχετικες Αγγελιες

22 Φεβ
Δήμος Θήρας [Canaves Oia, Luxury Resorts]

Canaves Oia, Luxury Resorts, in Santorini, Greece, listed among the best hotels in the world, for the season of 2019 is looking for associates who are willing to learn and build up a successful career in hospitality. Canaves Oia owns and manages four luxury properties, the contemporary, boutique Canaves Oia Hotel, the elegant and luxurious Canaves Oia Suites Spa, its elite 8 suites only property Sunday Suites and its brand new gem, Canaves Oia Epitome. All...

... properties are located in the cosmopolitan village of Oia, in the northern part of Santorini Island. All properties are proud members

Tags:

22 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [VERSUS TRAVEL EΠΕ]

Τουριστικός οργανισμός στη Θεσσαλονίκη, ζητεί Υπαλλήλους στο Τμήμα Πωλήσεων με προϋπηρεσία σε θέση πώλησης οργανωμένων και ατομικών ταξιδιωτικών πακέτων (FIT / GIT) σε outgoing τουριστικό γραφείο. Απαραίτητη η μεγάλη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [POWERZ]

Η εταιρία Δ Μ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. – POWERZ, που δραστηριοποιείται στον χώρο του ηλεκτρολογικού υλικού από το 1974, με έδρα τη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και στελέχωσης των καταστημάτων της, αναζητά: Εσωτερικό Πωλητή Καταστήματος που εδρεύει στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

22 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Cosmatos Group of Companies]

Αποθηκάριος για εταιρία logistics – Θεσσαλονίκη. H εταιρία Hub Logistics A.E., μέλος του Cosmatos Group of Companies, που παρέχει υπηρεσίες 3PL στις ιδιόκτητες εγκαταστάσεις της στην περιοχή Β’ ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης, αναζητά αποθηκάριο για κάλυψη θέσης εργασίας. Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε

22 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEPSICO]

Ο όμιλος PEPSICO στην Ελλάδα αντιπροσωπεύεται από την TASTY FOODS, στον τομέα παραγωγής και πώλησης Snacks την PepsiCo–HBH στα μη αλκοολούχα ποτά αντίστοιχα. Ζητάμε να καλύψουμε τη θέση του/της: Πωλητή /τριας για την πώληση των προϊόντων της στα supermarket για τον Νομό Θεσσαλονίκης.   Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο