11 Φεβ

Υπάλληλοι Πλυντηρίων - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το νεόκτιστο 5* ξενοδοχείο Wellness Santa Resort, 145 δωματίων, που βρίσκεται στην παραλία της Αγίας Τριάδας στη Θεσσαλονίκη και θα λειτουργήσει για πρώτη φορά φέτος τον Απρίλιο, ζητεί να προσλάβει εξειδικευμένο προσωπικό για τη στελέχωση των τμημάτων του ξενοδοχείου. Υπάλληλοι Πλυντηρίων Απαιτούμενα...

Σχετικες Αγγελιες

10 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Το νεόκτιστο 5* ξενοδοχείο Wellness Santa Resort, 145 δωματίων, που βρίσκεται στην παραλία της Αγίας Τριάδας στη Θεσσαλονίκη και θα λειτουργήσει για πρώτη φορά φέτος τον Απρίλιο, ζητεί να προσλάβει εξειδικευμένο προσωπικό για τη στελέχωση των τμημάτων του ξενοδοχείου. Υπάλληλοι Πλυντηρίων Απαιτούμενα

04 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Υπάλληλοι Καταστήματος (μερική απασχόληση ορισμένου και αορίστου χρόνου) στην ανατολική Θεσσαλονίκη Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους

02 Απρ

Υπάλληλοι Ταξινόμησης Εμπορευμάτων (μερική απασχόληση) στη Σίνδο Θεσσαλονίκης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους

29 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ANATOLIA HOSPITALITY]

Για το ξενοδοχείο μας στη Θεσσαλονίκη ζητείται Υπάλληλοι για Service / Bar   Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητό πτυχίο σχολής τουρισμού Άριστη γνώση αγγλικών Γνώση καφέ και ποτών Επαγγελματική εμφάνιση Εργατικότητα, υπευθυνότητα Παροχές: Πολύ

19 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανίας, αναζητά