11 Φεβ

Software Developer - Κιλκίς

Δήμος Κιλκίς
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος εταιριών Kleemann λόγω της συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων του στη διεθνή αγορά επιθυμεί να προσλάβει για τη γενική διεύθυνση στη βιομηχανική περιοχή Κιλκίς Software Developer για τη θυγατρική Klefer. Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ Πληροφορικής, πολυτεχνείου Άριστη γνώση...

Σχετικες Αγγελιες

11 Φεβ
Δήμος Κιλκίς [ΚΛΕΜΑΝ ΕΛΛΑΣ ΑΒΕΕ / KLEEMANN]

Ο όμιλος εταιριών Kleemann λόγω της συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων του στη διεθνή αγορά επιθυμεί να προσλάβει για το τμήμα ΙΤ στη βιομηχανική περιοχή Κιλκίς Software Web Developer Required qualifications: University Degree in Information Systems Very good knowledge of programming in VB.NET or Java, JavaScript Very good knowledge of RDBMS (MSSQL or Oracle) 3 year experience in web development Very good knowledge of

19 Φεβ
Δήμος Κιλκίς [Q METRIC]

Η qmetric | HR Solutions, επιθυμεί να στελεχώσει, για λογαριασμό της Φάρμα Κουκάκη ΑΕ, θέσεις εργατοτεχνικού προσωπικού (παραγωγή, συσκευασία, φορτώσεις) Η εταιρία-πελάτης: Η Φάρμα Κουκάκη παράγει προϊόντα με τις πιο αυστηρές προδιαγραφές ποιότητας έχοντας ως στόχο τη διάθεσή τους στην ελληνική αγορά αλλά

19 Φεβ

Η qmetric | HR Solutions, επιθυμεί να στελεχώσει, για λογαριασμό της Φάρμα Κουκάκη ΑΕ, θέσεις Εργατοτεχνικού Προσωπικού (Παραγωγή, Συσκευασία, Φορτώσεις) Η εταιρία-πελάτης: Η Φάρμα Κουκάκη παράγει προϊόντα με τις πιο αυστηρές προδιαγραφές ποιότητας έχοντας ως στόχο τη διάθεσή τους στην ελληνική αγορά αλλά

19 Φεβ

Η qmetric | HR Solutions, επιθυμεί να στελεχώσει, για λογαριασμό της Φάρμα Κουκάκη ΑΕ, θέσεις εργατοτεχνικού προσωπικού (παραγωγή, συσκευασία, φορτώσεις). Η εταιρία-πελάτης: Η Φάρμα Κουκάκη παράγει προϊόντα με τις πιο αυστηρές προδιαγραφές ποιότητας έχοντας ως στόχο τη διάθεσή τους στην ελληνική αγορά

13 Φεβ
Πανελλήνια [Thessaloniki #JobFestival 2019]

Software Developer Μισθός: 3.000 € – 3.500 €/ μηνιαίως (συμπεριλαμβανομένου 13ο μισθό) Εκ μέρους μιας διεθνής εταιρίας επαγγελματικών υπηρεσιών στην Κύπρο, η εταιρία μας βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να προσκαλέσει κάθε υποψήφιο ο οποίο πληροί τα παρακάτω κριτήρια να αποστείλει το βιογραφικό του για την