11 Φεβ

Σερβιτόροι/ες - Μάλια Κρήτης

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Kernos Beach Hotel Bungalows, ξενοδοχείο 4,5 αστέρων, μέλος του ομίλου Helios Hotels Resorts στα Μάλια Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB και τη σεζόν 2019 Σερβιτόρους/ες Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 3 έτών σε ανάλογο ξενοδοχείο και θέση Πολύ καλή γνώση αγγλικών / καλή γνώση γερμανικών θα θεωρηθεί...

Σχετικες Αγγελιες

10 Απρ
Πανελλήνια [KERNOS BEACH]

Το Kernos Beach Hotel Bungalows, ξενοδοχείο 4,5 αστέρων, μέλος του ομίλου Helios Hotels Resorts στα Μάλια Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB και τη σεζόν 2019 Σερβιτόρους/ες Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 3 έτών σε ανάλογο ξενοδοχείο και θέση Πολύ καλή γνώση αγγλικών / καλή γνώση γερμανικών θα θεωρηθεί

22 Απρ
Πανελλήνια [IHE INNOVIATIVE HOSPITALITY EDUCATION]

Η εταιρία ΙΗΕ με πολυετή εμπειρία στην εκπαίδευση και στην εξεύρεση εξειδικευμένων στελεχών στον χώρο των ξενοδοχείων και της εστίασης, αναζητεί δυναμικά στελέχη για εργασία σε ξενοδοχειακές μονάδες και ομίλους εστιατορίων στην Κύπρο, για εποχιακή (Απρίλιος μέχρι Νοέμβριος 2019) ή/και μόνιμη

19 Απρ
Πανελλήνια [THANOS HOTELS]

 Σερβιτόροι - Ημέρες Καριέρας Τουριστικών Επαγγελμάτων - Θεσσαλονίκη Ο όμιλος ξενοδοχείων Thanos Hotels Resorts στην Κύπρο επιθυμεί να προσλάβει προσωπικό για τα ξενοδοχεία 5 αστέρων Anassa, Annabelle, Almyra και διοργανώνει Ημέρες Καριέρας Τουριστικών Επαγγελμάτων στη Θεσσαλονίκη Ημερομηνία Πέμπτη

19 Απρ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Καμαριέρες με ή χωρίς προυπηρεσία πλήρους απασχόλησης απο την ευρύτερη περιοχή του Ηρακλειόυ Κρήτης για μεγάλες ξενοχειακές μονάδες της περιοχής για την καλοκαιρινή σεζόν. Παρέχονται καλές αποδοχές, δώρα, άδειες, επιδόματα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.

19 Απρ
Πανελλήνια [POMEGRANATE WELLNESS SPA HOTEL]

Η εταιρία Πόρτες Μέλαθρον Α.Ε., ιδιοκτήτρια των ξενοδοχείων Pomegranate Wellness Spa Hotel (5 αστέρων) και Potidea Palace Hotel (4 αστέρων) στη Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής, ενόψει της καλοκαιρινής σεζόν ζητά να προσλάβει Σερβιτόρους A la Carte Fine Dining Εστιατορίων Kωδικός: PWSHPP-SerRest Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε