11 Φεβ

Βοηθός Σερβιτόρου - Μάλια Κρήτης

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Kernos Beach Hotel Bungalows, ξενοδοχείο 4,5 αστέρων, μέλος του ομίλου Helios Hotels Resorts στα Μάλια Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB και τη σεζόν 2019 Βοηθό Σερβιτόρου Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε ανάλογο ξενοδοχείο Πολύ καλή γνώση αγγλικών / γνώση γερμανικών θα θεωρηθεί επιπλέον...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουλ
Πανελλήνια [trust office]

Άμεση πρόσληψη σε ξενοδοχείο στην Τορώνη Χαλκιδικής. Ζητάμε 2 καμαριέρες, έστω με μικρή εμπειρία σε καθαριότητες. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 800 ευρώ. Βιογραφικά με φωτογραφία στο παρακάτω email.

15 Ιουλ
Πανελλήνια [ευη]

Ζητάμε καμαριέρα στο Καλαμίτσι Χαλκιδικής, σε μικρό ξενοδοχείο, έστω με κάποια εμπειρία σε καθαριότητες. Άμεση πρόσληψη. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 800 ευρώ. Βιογραφικό με φωτογραφία στο παρακάτω email.

15 Ιουλ
Ρόδος [Bakery Rhodes]

ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ ΣΤΗ ΡΟΔΟ, ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ Κ ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ. Η εταιρία προσφέρει: ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΠΛΗΡΗ 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

15 Ιουλ
Πάρος [EL GREKO]

ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΗΓΑΝΙ-ΦΡΥΤΕΖΑ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

15 Ιουλ
Πανελλήνια [Παππάς Σωτήρης]

Έχεις μερικές γνώσεις Adobe illustrator και θέλεις να βγάλεις κάποια χρήματα από το σπίτι σου; (Όχι πολλά) Πάρε με τηλέφωνο. Απασχόληση 3 ώρες την ημέρα για 20 μέρες το μήνα, μισθός 200 ευρώ. Πιθανότητες εξέλιξης. Πληροφορίες κ. Παππάς.