11 Φεβ

Βοηθός Σερβιτόρου - Μάλια Κρήτης

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Kernos Beach Hotel Bungalows, ξενοδοχείο 4,5 αστέρων, μέλος του ομίλου Helios Hotels Resorts στα Μάλια Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB και τη σεζόν 2019 Βοηθό Σερβιτόρου Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε ανάλογο ξενοδοχείο Πολύ καλή γνώση αγγλικών / γνώση γερμανικών θα θεωρηθεί επιπλέον...

Σχετικες Αγγελιες

10 Απρ
Πανελλήνια [KERNOS BEACH]

Το Kernos Beach Hotel Bungalows, ξενοδοχείο 4,5 αστέρων, μέλος του ομίλου Helios Hotels Resorts στα Μάλια Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB και τη σεζόν 2019 Βοηθό Σερβιτόρου Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε ανάλογο ξενοδοχείο Πολύ καλή γνώση αγγλικών / γνώση γερμανικών θα θεωρηθεί επιπλέον

17 Απρ
Δήμος Χερσονήσου [CRETA MARIS]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* του Metaxa Hospitality Group στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB και τη σεζόν 2019 Βοηθό Σερβιτόρου Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε ξενοδοχείο 5* Πολύ καλή γνώση αγγλικών Επιθυμητό προσόν: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων

15 Απρ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 150 κλινών στην Κρήτη ζητεί Βοηθό Σερβιτόρου με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

12 Απρ
Πανελλήνια [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Ο όμιλος TOR Hotel Group, με παρουσία άνω των 90 ετών στον χώρο της φιλοξενίας, ζητεί να προσλάβει ταλαντούχους επαγγελματίες για τη σεζόν του 2019. Συγκεκριμένα για τα ξενοδοχεία Eagles Palace και Eagles Villas αναζητούμε Σερβιτόρο / Βοηθό Σερβιτόρου / Room Service Agent Τοποθεσία: Ουρανούπολη, Χαλκιδική Περιγραφή θέσης: Ο

10 Απρ
Πανελλήνια [Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete]

Ο όμιλος Radisson Hotel Group αποτελεί έναν από τους μεγαλύτερους ομίλους ξενοδοχείων παγκοσμίως με περισσότερα από 1.350 ξενοδοχεία και παρουσία σε πέραν των 105 χώρες ανά τον κόσμο. Το Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete, μέλος του πολυεθνικού ομίλου στη Μίλατο Λασιθίου, έχοντας ως πρωταρχικό στόχο την προσφορά πολυτελούς