11 Φεβ

Βοηθός Σερβιτόρου - Μάλια Κρήτης

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Kernos Beach Hotel Bungalows, ξενοδοχείο 4,5 αστέρων, μέλος του ομίλου Helios Hotels Resorts στα Μάλια Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB και τη σεζόν 2019 Βοηθό Σερβιτόρου Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε ανάλογο ξενοδοχείο Πολύ καλή γνώση αγγλικών / γνώση γερμανικών θα θεωρηθεί επιπλέον...

Σχετικες Αγγελιες

22 Φεβ
Δήμος Χερσονήσου [CRETA MARIS]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5 αστέρων του Metaxa Hospitality Group στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB για τη σεζόν 2019: Βοηθό Σερβιτόρου στο τμήμα Bars Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Πολύ καλή γνώση αγγλικών Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο σχολής

22 Φεβ
Πανελλήνια [Γνωστός όμιλος Ξενοδοχειακών και Τουριστικών Επιχειρήσεων]

Γνωστός όμιλος ξενοδοχειακών και τουριστικών επιχειρήσεων επιθυμεί να προσλάβει προσωπικό ηλικίας 24 – 45 ετών για τη στελέχωση εστιατορίων στο κέντρο της Αθήνας. Βοηθός Σερβιτόρου Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία σε ανάλογη θέση Εστιατορική εμπειρία Άριστη γνώση αγγλικών

18 Φεβ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 150 κλινών στην Κρήτη ζητεί Βοηθό Σερβιτόρου με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Φεβ
Πανελλήνια [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Ο όμιλος TOR HOTEL GROUP, με παρουσία άνω των 90 ετών στο χώρο της φιλοξενίας, αναζητεί να προσλάβει ταλαντούχους επαγγελματίες για τη σεζόν του 2019. Συγκεκριμένα για τα ξενοδοχεία Eagles Palace Eagles Villas, αναζητούμε Σερβιτόρο / Βοηθό Σερβιτόρου / Room Service Agent Τοποθεσία: Ουρανούπολη, Χαλκιδική Περιγραφή θέσης: Ο

13 Φεβ
Δήμος Ηρακλείου [Civitel Hotel]

Ο όμιλος Civitel Hotels Resorts ζητά Βοηθό Σερβιτόρου για το ξενοδοχείο Creta Beach. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση αγγλικών Άριστη ικανότητα στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις Διάθεση για νέες