11 Φεβ

Πωλητές / Πωλήτριες για Φαρμακεία

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρία παραφαρμακευτικών προιόντων ζητεί Πωλητές / Πωλήτριες που απευθύνονται σε φαρμακεία για την Αθήνα και περιοχές επαρχίας. Απαραίτητη η προϋπηρεσία στον χώρο των φαρμακείων. Πρσφέρονται: κινητό τηλέφωνο, tablet και bonus πωλήσεων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

17 Απρ
Πανελλήνια [Constantinou Bros Hotels]

Η εταιρία Constantinou Bros Hotels στην Πάφο της Κύπρου ζητεί να προσλάβει προσωπικό για τη στελέχωση των ξενοδοχειακών μονάδων της. Πωλητές - Πωλήτριες Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Κάτοχος πτυχίου ή αντίστοιχης σχολής Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Ικανότητα εργασίας σε ομάδα Εμπειρία επιθυμητή

05 Απρ
Πανελλήνια [ACTION LINE]

Σου αρέσει η μόδα; Έχεις την ικανότητα να διαχειρίζεσαι διαφορετικούς πελάτες, προσφέροντας με ενθουσιασμό τις ενδυματολογικές προτάσεις σου σύμφωνα με τις ανάγκες τους; Αν ναι, τότε είσαι το άτομο που αναζητούμε για εργασία στον χώρο της νεανικής ένδυσης. Η Αctionline, εταιρία παροχής υπηρεσιών

02 Απρ
Πανελλήνια [PET CITY AEBE]

Zητούνται Πωλητές / Πωλήτριες για τα καταστήματα στην Αττική. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στον χώρο της λιανικής πώλησης Γνώση αγγλικών και Η/Υ Ευχέρεια στην επικοινωνία και ευχάριστη προσωπικότητα Υπευθυνότητα και συνέπεια Φιλοδοξία και δυναμισμός [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

23 Μαρ

23 Απρ
Πανελλήνια [Μεγάλη εταιρία Εναλλακτικού Παρόχου Ηλεκτρικής Ενέργειας]

Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας αναζητά Πωλητές /τριες Οι υποψήφιοι/ες θα έχουν ως βασικό αντικείμενο τη διεύρυνση του πελατολογίου της εταιρίας. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Γνώση χειρισμού Η/Υ Γνώση αγγλικής γλώσσας Άριστες