11 Φεβ

Yπεύθυνος/η Κρατήσεων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλος ξενοδοχειακός όμιλος επιθυμεί να προσλάβει Yπεύθυνο/η Κρατήσεων Με τις εξής αρμοδιότητες: Ομαλή λειτουργία του τμήματος κρατήσεων Γραπτή και προφορική επικοινωνία με πελάτες και τουριστικά γραφεία για θέματα κρατήσεων Καταχώριση και έλεγχος κρατήσεων Παρακολούθηση, έλεγχος και...

Σχετικες Αγγελιες

22 Φεβ
Πανελλήνια [THE RANCH]

Από την εταιρία Κυριάκος Σκούρας Εμπορική Τουριστική Α.Ε. «The Ranch», ζητείται Yπεύθυνος Mηχανογράφησης με γνώσεις δικτύων, για υποστήριξη όλων των πληροφοριακών συστημάτων της εταιρίας. Αρμοδιότητες που θα διεκπεραιώνει είναι η υποστήριξη, η συντήρηση και η αναβάθμιση των δικτύων και όλων των

20 Φεβ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Θα ήθελες να εργαστείς ως υπεύθυνος πιστωτικού ελέγχου; Διαθέτεις εργασιακή εμπειρία σε τμήμα πιστωτικού ελέγχου εμπορικής εταιρίας; Αναγνωρισμένη εμπορική εταιρία στον χώρο των ηλεκτρονικών συσκευών αναζητά νέο μέλος για την ομάδα της οικονομικής διεύθυνσης στον ρόλο του υπεύθυνου

14 Φεβ
Πανελλήνια [Burger King Cyprus]

Ευκαιρίες καριέρας στην Κύπρο Yπεύθυνος/η Βάρδιας Τα Burger King Κύπρου, μέλος της διεθνούς αλυσίδας, αναπτύσσονται και προσφέρουν μοναδικές ευκαιρίες καριέρας για τη θέση του/της υπευθύνου/ης βάρδιας σε ολόκληρη την Κύπρο. Τα άτομα που θα επιλεγούν θα έχουν την ευκαιρία να εκπαιδευτούν με βάση τα

14 Φεβ
Πανελλήνια [ACROSS HOTELS]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα ACROSS Hotels Resorts, με 9 ξενοδοχειακές μονάδες σε όλη την Ελλάδα, ζητά για άμεση πρόσληψη στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη Υπάλληλο Κεντρικών Κρατήσεων Κωδικός θέσης: CRS 01/2019 Ο/Η υποψήφιος/α θα αναλάβει, σε συνεργασία με τη διεύθυνση της εταιρίας και των συνεργατών του στο τμήμα

12 Φεβ
Πανελλήνια [Spyrou Group of Companies]

Η εταιρία Mediterranean Hotel Management με έδρα την Αθήνα ζητεί Υπάλληλος Κρατήσεων Πωλήσεων - Αθήνα Απαραίτητα προσόντα: Hλικία έως 30 ετών Aποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε θέση κρατήσεων σε ξενοδοχειακή μονάδα Πτυχίο σχολής τουριστικής εκπαίδευσης Άριστη γνώση αγγλικών (Ρroficiency) Γνώση