11 Φεβ

Yπεύθυνος/η Κρατήσεων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλος ξενοδοχειακός όμιλος επιθυμεί να προσλάβει Yπεύθυνο/η Κρατήσεων Με τις εξής αρμοδιότητες: Ομαλή λειτουργία του τμήματος κρατήσεων Γραπτή και προφορική επικοινωνία με πελάτες και τουριστικά γραφεία για θέματα κρατήσεων Καταχώριση και έλεγχος κρατήσεων Παρακολούθηση, έλεγχος και...

Σχετικες Αγγελιες

17 Απρ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Υπάλληλος Πωλήσεων – Κρατήσεων Έχεις εμπειρία στον κλάδο του τουρισμού; Είσαι δυναμική προσωπικότητα με διάθεση για σωστή εξυπηρέτηση και πάθος για τις πωλήσεις; Περιγραφή θέσης: Η ManpowerGroup Greece, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, εταιρία στον κλάδο του τουρισμού, υπάλληλο πωλήσεων – κρατήσεων.

11 Απρ
Πανελλήνια [ANATOLI]

Υπάλληλος Κρατήσεων Το Camping Armenistis στη Σιθωνία Χαλκιδικής, ενδιαφέρεται να προσλάβει υπάλληλο κρατήσεων για την καλοκαιρινή περίοδο 2019. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία 3 χρόνια σε αντίστοιχη θέση Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας (προφορική και γραπτή)

09 Απρ
Πανελλήνια [Ξενοδοχειακή εταιρία]

Ξενοδοχειακή εταιρία με έδρα την Αθήνα ζητά Υπάλληλο Κρατήσεων, Πωλήσεων Marketing Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε θέση υπαλλήλου κρατήσεων σε ξενοδοχειακή μονάδα Πτυχίο σχολής τουριστικής εκπαίδευσης Άριστη γνώση αγγλικών (Ρroficiency) Γνώση προγραμμάτων

05 Απρ
Πανελλήνια [Elatos Resort]

Το Elatos Resort Health Club, το πρώτο ελληνικό ξενοδοχείο που αποτελείται αποκλειστικά από ιδιωτικά chalets, βρίσκεται σε υψόμετρο 1.300 μέτρων σε ένα αλπικό τοπίο ανάμεσα σε έλατα στην καρδιά του Παρνασσού. Μόλις δύο ώρες μακριά από την πολύβουη Αθήνα, προσφέρει γενναιόδωρα το απόλυτο φυσικό περιβάλλον, την

Tags:

05 Απρ
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το ξενοδοχείο Aegean Melathron 5 αστέρων στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Aegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα για 12μηνη απασχόληση: Υπεύθυνο Τμήματος Κρατήσεων Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο τουριστικής σχολής Τουλάχιστον τρία χρόνια προϋπηρεσία σε θέση κρατήσεων εποχιακού