11 Φεβ

Forthnet Σύμβουλος Πωλήσεων B2B, Χανιά - Ρέθυμνο

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ICAP Employment Solutions, αναζητάει Πωλητή Β2Β για λογαριασμό της εταιρίας Forthnet, κορυφαίας εταιρίας στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών και ψυχαγωγίας. Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την προσέλκυση νέων πελατών με στόχο την πώληση των υπηρεσιών Nova (συνδρομητική τηλεόραση, σταθερή τηλεφωνία και...

Σχετικες Αγγελιες

01 Απρ
Πανελλήνια [ICAP EMPLOYMENT SOLUTIONS]

Η ICAP Employment Solutions, αναζητάει Πωλητή Β2Β για λογαριασμό της εταιρίας Forthnet, κορυφαίας εταιρίας στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών και ψυχαγωγίας. Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την προσέλκυση νέων πελατών με στόχο την πώληση των υπηρεσιών Nova (συνδρομητική τηλεόραση, σταθερή τηλεφωνία και

01 Απρ

11 Απρ
Πανελλήνια [ΑΦΟΙ ΦΙΛΟΣΙΔΗ ΑΕ]

Η Αφοί Φιλοσίδη A.E., εξουσιοδοτημένος έμπορος Kosmocar A.E., ζητά για άμεση πρόσληψη Σύμβουλο Πωλήσεων Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στη λιανική πώληση αυτοκινήτων τουλάχιστον 5 ετών (με προτίμηση σε εμπειρία στο group VW) Γνώσεις Η/Υ και αγγλικών Δυναμική προσωπικότητα Ικανότητα

02 Απρ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Σύμβουλος Πωλήσεων Οικοδομικών Υλικών - Αττική Κρήτη Είσαι επικοινωνιακός, μεθοδικός με έφεση στις πωλήσεις; Διαθέτεις προγενέστερη εργασιακή εμπειρία σε πωλήσεις πεδίου; Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε κορυφαία εταιρία οικοδομικών υλικών! Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη

29 Μαρ
Αθήνα [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά B2B Σύμβουλο Πωλήσεων για το υποκατάστημά της