11 Φεβ

Β\' Μάγειρας - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Β\´ Μάγειρα Προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής με απαραίτητη τριετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο που παρέχει all inclusive Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές και ασφάλιση Διαμονή και...

Σχετικες Αγγελιες

22 Φεβ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Β' Μάγειρα Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Να εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία της κουζίνας, τον έλεγχο των προϊόντων και την ποσότητα των παραγόμενων αντικειμένων. Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων

22 Φεβ

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Β' Μάγειρα Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων των λειτουργιών της κουζίνας, τουλάχιστον 3 χρόνια στην ίδια θέση. Να είναι καλά ενημερωμένος για τη σύνταξη συνταγών και για

21 Φεβ
Δήμος Κω [ALBERTO GELSOMINO]

Το 5* ξενοδοχείο Pelagos Suites Spa στην Κω ζητεί για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Μάγειρα Β', Γ' Προσόντα: Πτυχίο σχολής μαγειρικής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχείου 4 ή 5 αστέρων Γνώση συστημάτων διαχείρισης ασφάλειας και υγιεινής των τροφίμων Γνώση της ελληνικής και της μεσογειακής κουζίνας

20 Φεβ
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

Ο όμιλος Blue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Βlue Lagoon Ocean στην περιοχή Ψαλίδι της νήσου Κως για τη θερινή σεζόν 2019 Μάγειρα Α', Β' Γ' Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ελληνικής ή ξένης τουριστικής σχολής Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση

19 Φεβ

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Μάγειρα Α', Β' Γ' Η επιχείρηση προσφέρει: Διαμονή και διατροφή Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης Μισθό ανάλογο των προσόντων [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ