11 Φεβ

Β\' Μάγειρας - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Β\´ Μάγειρα Προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής με απαραίτητη τριετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο που παρέχει all inclusive Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές και ασφάλιση Διαμονή και...

Σχετικες Αγγελιες

23 Αυγ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Λαντζιέρη-α - Βοηθό Κουζίνας για εστιατόριο. Περιοχή: Τσαγκαράδα, Πήλιο Αρμοδιότητες: Καθαριότητα Προετοιμασία πρώτων υλών Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν έως τέλη Σεπτέμβρη

23 Αυγ
Αθήνα [Agora Promotions]

Ζητούνται Φαρμακοποιοί ή Βοηθοί Φαρμακοποιού για να εργαστούν σε καταστήματα καλλυντικών στο Παγκράτι και στο Κέντρο. Πλήρης απασχόληση. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 6142140-1 email: info@agorapromotions.gr - κωδ: far

22 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρες-ους για παραλιακό Café-Bar. Περιοχή: Νικήτη, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους. Γνώση αγγλικών. Παροχές: Πενθήμερο Διαμονή Μισθός 30-35 ευρώ/ημέρα Ασφάλιση Σεζόν από Ιούνιο έως Σεπτέμβρη.

21 Αυγ
Αθήνα [Κώστας]

Εστιατόριο Αρμοδιότητες: Μάγειρας -Μαγείρισσα

21 Αυγ
Πανελλήνια [ευη]

Άμεσα ζητάμε σερβιτόρο και σερβιτόρα στην Πάργα σε καφέ. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 900 ευρώ. Βιογραφικό στο παρακάτω email.