11 Φεβ

Chef - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Chef Προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής με απαραίτητη τριετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο που παρέχει all inclusive Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές και ασφάλιση Διαμονή και διατροφή...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

15 Φεβ
Δήμος Κω [ATLANTICA HOTELS & RESORTS ]

Η Atlantica Hotels Resorts, μια από τις πιο γρήγορα ανελισσόμενες εταιρίες στην Ελλάδα και την Κύπρο, αναζητά τις παρακάτω θέσεις για τα ξενοδοχεία της εταιρίας στην Κω, για τη σεζόν 2019. Sous Chef Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική) Άριστη γνώση

11 Φεβ
Δήμος Κω [MGC - MIKRI POLI RHODES, KOS, CRETE & TUI MAGIC LIFE PLIMMIRI ]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Mikri Poli Resorts (Rhodes, Kos, Crete) TUI Magic Life Plimmiri by Atlantica σας προσκαλεί να στείλετε το βιογραφικό σας για τη θέση: Executive Chef – Κως Κωδικός θέσης: MPKCH για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Sentido Carda Beach Atlantica Mikri Poli Kos για τη σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο μάγειρα Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε

02 Φεβ
Δήμος Κω [ATLANTICA PORTO BELLO HOTELS]

Το 5 αστέρων ξενοδοχείο Αtlantica Porto Bello Royal στην Καρδάμαινα της νήσου Κως, μέλος του ομίλου Atlantica Hotels, αποτελείται από 360 δωμάτια και σουίτες, διαθέτει κεντρικό εστιατόριο με διεθνή κουζίνα, ιταλικό εστιατόριο, ασιατικό εστιατόριο, μεσογειακό εστιατόριο, ελληνικό εστιατόριο και ζητεί για τη σεζόν 2019

23 Φεβ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Barman Η επιχείρηση προσφέρει: Διαμονή και διατροφή Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης Μισθό ανάλογο των προσόντων [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

23 Φεβ

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Οδηγό με δίπλωμα φορτηγού. Η επιχείρηση προσφέρει: Διαμονή και διατροφή Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης Μισθό ανάλογο των προσόντων [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,