11 Φεβ

Chef - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Chef Προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής με απαραίτητη τριετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο που παρέχει all inclusive Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές και ασφάλιση Διαμονή και διατροφή...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

10 Απρ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Chef Προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής με απαραίτητη τριετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο που παρέχει all-inclusive Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές και ασφάλιση Διαμονή και διατροφή

Tags:

23 Απρ
Δήμος Κω [ALBERTO GELSOMINO]

Το ξενοδοχείο Pelagos Suites Hotel Spa στην Κω, ζητάει άμεσα: Νυχτερινό Υπάλληλο Υποδοχής Προσόντα: Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα Γνώση προγράμματος Protel Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε 4* ή 5* ξενοδοχείο Άριστη γνώση της αγγλικής, δεύτερη ξένη γλώσσα (κατά προτίμηση γερμανικά) θα θεωρηθεί

23 Απρ

Ζητείται άμεσα Προϊστάμενος Συντήρησης με προηγούμενη εμπειρία σε ξενοδοχεία για 10μηνη απασχόληση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

23 Απρ
Δήμος Κω [AEOLOS BEACH]

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητεί για τη σεζόν του 2019 Καμαριέρες Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών Η εταιρία προσφέρει

23 Απρ

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητεί για τη σεζόν του 2019 Α' και Β' Σερβιτόρους Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών Απαραίτητη η