11 Φεβ

Α\' Μάγειρας - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Α\´ Μάγειρα Προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής με απαραίτητη τριετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο που παρέχει all inclusive Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές και ασφάλιση Διαμονή και...

Σχετικες Αγγελιες

22 Απρ
Δήμος Κω [ALBERTO GELSOMINO]

Το ξενοδοχείο Pelagos Suites Spa 5 αστέρων στην Κω, ζητάει άμεσα: Μάγειρα Γ’ / Βοηθό κουζίνας Προσόντα: Πτυχίο σχολής μαγειρικής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

21 Απρ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Γ' Μάγειρα Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων των λειτουργιών της κουζίνας, τουλάχιστον 3 χρόνια στην ίδια θέση. Να είναι καλά ενημερωμένος για τη σύνταξη συνταγών και για

21 Απρ

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Β' Μάγειρα Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων των λειτουργιών της κουζίνας, τουλάχιστον 3 χρόνια στην ίδια θέση. Να είναι καλά ενημερωμένος για τη σύνταξη συνταγών και για

21 Απρ

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Α' Μάγειρα Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων των λειτουργιών της κουζίνας, τουλάχιστον 3 χρόνια στην ίδια θέση. Να είναι καλά ενημερωμένος για τη σύνταξη συνταγών και για

20 Απρ
Δήμος Κω [AEOLOS BEACH]

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητεί για τη σεζόν του 2019 Μάγειρας / Υπεύθυνος Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για