11 Φεβ

Α\' Μάγειρας - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Α\´ Μάγειρα Προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής με απαραίτητη τριετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο που παρέχει all inclusive Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές και ασφάλιση Διαμονή και...

Σχετικες Αγγελιες

21 Αυγ
Αθήνα [Κώστας]

Εστιατόριο Αρμοδιότητες: Μάγειρας -Μαγείρισσα

21 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά μάγειρα-ισσα -ψήστη για εστιατόριο. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Αρμοδιότητες: Προετοιμασία Μαγείρεμα & ψήσιμο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο 30 ευρώ (συζητήσιμο) Ασφάλιση Εξαήμερη εργασία (κυλιόμενο ρεπό)

16 Αυγ
Πανελλήνια [The Anchor Pub, Tilsworth, LU79PU UK]

Α Μάγειρα / Μαγείρισσα (γνώστης ψησταριάς). Αρμοδιότητες: Ελληνική κουζίνα ,Φαγητά κατσαρόλας και της ώρας. Η εταιρία προσφέρει: Υπάρχει σπίτι για συγκατοίκηση με άλλο μέλος του προσωπικού, ευχάριστο περιβάλλον, καλές αποδοχές.

06 Αυγ
Σκιάθος [HOTEL ARCO]

Ξενοδοχειακή μονάδα στη Σκιάθο ζητά Μάγειρα / Μαγείρισσα με γνώσεις ελληνικής κουζίνας για την καλοκαιρινή περίοδο 2019. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας, μεθοδικότητα, οργάνωση, αποτελεσματικότητα, υπευθυνότητα. Γνώσεις ελληνικής κουζίνας. Παρέχονται διαμονή και διατροφή. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

01 Αυγ
Ηράκλειο [Nomads]

Chef / Sous Chef / Α΄ Μάγειρας Αρμοδιότητες: Μαγειρική Απαραίτητα Προσόντα: Προυπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Μαγειρική, Οργάνωση Η εταιρία προσφέρει: Διαμονή, διατροφή, ικανοποιητικ΄ο μισθό