11 Φεβ

Φυσικοθεραπευτές - Xερσόνησος Κρήτης

Δήμος Χερσονήσου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Καράτζη Α.Ε. ζητεί για το ξενοδοχείο της Nana Princess  για τη στελέχωση του spa “Royal Wellness Fitness Club” Φυσικοθεραπευτές Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης σχολής Γνώση ξένης γλώσσας (επιπλέον γλώσσα θα εκτιμηθεί ως πρόσθετο προσόν) Απαραίτητη η προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη...

Σχετικες Αγγελιες

29 Μαρ
Δήμος Χερσονήσου [NANA PRINCESS]

Η εταιρία Καράτζη Α.Ε., ζητεί για το ξενοδοχείο της, Nana Princess Luxury Suites -Villas-Spa, που βρίσκεται στη Χερσόνησο Ηρακλείου Κρήτης, Νυχτερινό Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: 3 έτη εμπειρία – προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Oργανωτικό και επικοινωνιακό προφίλ Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας Επιπλέον

18 Απρ
Δήμος Χερσονήσου [CRETA MARIS]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* του Metaxa Hospitality Group στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB: Sous Maitre Απαραίτητα προσόντα: Aποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε εστιατόριο ξενοδοχείου 5 αστέρων Άριστη γνώση αγγλικών Πτυχίο σχολής τουριστικής εκπαίδευσης Προσφέρουμε: Εποχιακή απασχόληση

18 Απρ

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* του Metaxa Hospitality Group στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα Housekeeping για τη σεζόν 2019: Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα Καλή γνώση αγγλικών Προσφέρουμε: Εποχιακή απασχόληση Άριστο

18 Απρ

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* του Metaxa Hospitality Group στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα κρατήσεων: Reservations Agent Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε τμήμα κρατήσεων ξενοδοχειακής μονάδας Άριστη γνώση αγγλικών Γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών (γαλλικά, γερμανικά, ιταλικά)

18 Απρ

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* του Metaxa Hospitality Group στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα Marketing PR: Marketing Agent Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής (AEI,TEI) με κατεύθυνση σπουδών Δημοσίων Σχέσεων, Marketing, Επικοινωνίας, Εμπορίας, Διαφήμισης, Τουριστικών, ή Διοίκησης Επιχειρήσεων Άριστη γνώση αγγλικών (πτυχίο