02 Φεβ

κοπέλες για παμπ ζητούνται

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

κοπέλες εμφανίσιμες μέχρι 35 ετών ζητούνται για εργασία σε παμπ,προσφέρεται σταθερό μεροκάματο και επιπλέον ποσοστό στα ποτά,ευέλικτο και σταθερό ωράριο.
6945287197

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

15 Απρ
Θεσσαλονίκη [Παπαδόπουλος Δημήτριος ]

Ζητούνται κοπέλες μέχρι 35 ετών για νυχτερινή εργασία σε παμπ κέντρο ανατολικής Θεσσαλονίκης.Προσφέρεται μεροκάματο από 40 ευρώ τη μέρα καθώς και επιπλέον ποσοστό στα ποτά.Απαραίτητα προσόντα θετική διάθεση και επικοινωνιακές δεξιότητες.Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί στο τηλέφωνο 6945281797.

01 Απρ
Θεσσαλονίκη [Reality bar]

Ζητούνται εμφανίσιμες κοπέλες για νυχτερινή εργασία σε παμπ ανατολικής Θεσσαλονίκης,δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου,ευχάριστο και καθαρό περιβάλλον,σταθερό μεροκάματο καθώς και επιπλέον ποσοστό στα ποτά.Απαραίτητα προσόντα θετική διάθεση,επικοινωνιακές δεξιότητες και επαγγελματισμός,δεν είναι απαραίτητη η προϋπηρεσία.Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας στο 6945287197

22 Μαρ

Ζητούνται κοπέλες μέχρι 35 ετών για εργασία σε παμπ Θεσσαλονίκη.Μεροκάματο από 40 ευρώ και επιπλέον ποσοστό στα ποτά σ ένα ευχάριστο και καθαρό περιβάλλον. Τηλέφωνο επικοινωνίας 6945287197.

19 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel ζητά να καλύψει την ακόλουθη θέση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Group Specialist Απαραίτητα προσόντα: Διεκπεραίωση κρατήσεων (διαμονή, αεροπορικά, ακτοπλοϊκά εισιτήρια, ενοικίαση αυτοκινήτων κ.λπ.) για groups και μεμονωμένους πελάτες 3ετής αποδεδειγμένη εμπειρία ως tour operator ή σε travel agency με

19 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται Προσωπικό για Μπουφέ για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης απασχόληση Συνεχής