02 Φεβ

Κοπέλα Για Καφέ Μπαρ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Υπάλληλος Από Πολύ Γνωστό Καφέ Στην Περιοχή Στην Παλαιοκώμη Σερρών
Αρμοδιότητες: Barista - Bartender - Service
Απαραίτητα Προσόντα: Προυπηρεσία Αρκετά Χρόνια
Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικά
Η εταιρία προσφέρει: 750 + Ένσημο + Διαμονή

Telephone
Tezas Loft

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

19 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Duck Private Cheffing]

Το εστιατόριο Duck Private Cheffing επιθυμεί να προσλάβει: Κοπέλα για Λάντζα Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία, τουλάχιστον 1 έτος, σε ανάλογη θέση Ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία Οργανωτικότήτα και συνέπεια Επαγγελματική συμπεριφορά Η επιχείρηση προσφέρει: Ικανοποιητικό

09 Φεβ
Δήμος Ιητών [HAMOGELO]

Ο τουριστικός όμιλος ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΕΠΕ, που εδρεύει στην Ίο, αναζητά για τη θερινή σεζόν 2019 Σερβιτόρους/ες για Καφέ / Μπαρ Απαραίτητη προϋπόθεση η καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας. Προσφέρεται ασφάλιση, διαμονή και διατροφή. Επιθυμητή η φωτογραφία στο βιογραφικό. Οι συνεντεύξεις θα πραγματοποιηθούν

01 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Ιωάννα Μανελίδου]

Ζητείται, από κυλικείο εντός οικοδομής γραφείων, κοπέλα για σέρβις (2 - 4 μέρες τη βδομάδα) εντός της οικοδομής και στη γύρω περιοχή (Πλατεία Άθωνος, Καπάνι, Αριστοτέλους), πρωινό ωράριο 07:00 - 12:00 ή 08:00 - 13:00. Ωρομίσθιο: τρία (3€) Ευρώ ανά ώρα. Αριστοτέλους 24, 3ος όροφος, Ιωάννα Μανελίδου, 6971791255, ώρες επικοινωνίας μετα τις 13:00 καθημερινά και Σάββατο.

31 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Λαγαρίας Γρηγόριος & ΣΙΑ Ε.Ε.]

Ζητούνται άτομα για οικογενειακό ξενοδοχείο στην Άφυτο Χαλκιδικής, μια θέση για μπαρ-σέρβις Αρμοδιότητες: Παραγωγή ροφημάτων, σερβίρισμα στο πρωινό, καθαριότητες της αρμόδιας θέσης Απαραίτητα Προσόντα: Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας / όρεξη για εργασία Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία στον τουριστικό κλάδο Η εταιρία προσφέρει: Διαμονή δίπλα στο ξενοδοχείο / πρωινό / μισθό 700€-750€ / δώρα και επιδόματα

28 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ξενια]

ζητείται κοπέλα σε αρτοποιείο στην άνω τούμπα για μόνιμη εργασία με προυπηρεσία. παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζι μας στο 6948077683