02 Φεβ

Κοπέλα Για Καφέ Μπαρ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Υπάλληλος Από Πολύ Γνωστό Καφέ Στην Περιοχή Στην Παλαιοκώμη Σερρών
Αρμοδιότητες: Barista - Bartender - Service
Απαραίτητα Προσόντα: Προυπηρεσία Αρκετά Χρόνια
Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικά
Η εταιρία προσφέρει: 750 + Ένσημο + Διαμονή

Telephone
Tezas Loft

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

08 Απρ
Θεσσαλονίκη [Roma Pizza All Day Kamara]

Πώληση μικρογευμάτων και παραγωγή καφέ. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση παραγωγής καφέ. Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: (3-4 )μεροκάματα

10 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΤΟ ΚΕΛΑΡΙ]

Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

08 Απρ
Δήμος Ιητών [HAMOGELO]

Ο τουριστικός όμιλος ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΕΠΕ, που εδρεύει στην Ίο, αναζητά για τη θερινή σεζόν 2019 Σερβιτόρους/ες για Καφέ / Μπαρ Απαραίτητη προϋπόθεση η καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας. Προσφέρεται ασφάλιση, διαμονή και διατροφή. Επιθυμητή η φωτογραφία στο βιογραφικό. Οι συνεντεύξεις θα πραγματοποιηθούν

04 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΣΠΟΡ ΚΑΦΕ ΜΩΝΑΣΤΙΡΙΟΥ 8]

ΜΠΑΡ ΚΑΙ ΣΕΡΒΙΣ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

26 Μαρ
Θεσσαλονίκη [COFFEETECH]

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΩΝ ΚΑΦΕ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: