01 Φεβ

Υπεύθυνος παραγωγής

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπεύθυνος παραγωγής
Αρμοδιότητες: η ρυθμίσεις των μηχανημάτων και η ορθή λειτουργία στην γραμμή παραγωγής
Απαραίτητα Προσόντα: Άντρας έως 40 με δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες με πολύ καλή αντίληψη στην λειτουργία μηχανημάτων υπεύθυνος με ομαδικό πνεύμα
Επιθυμητά Προσόντα: επιθυμητή προϋπηρεσία σε γραμμή παραγωγής
Η εταιρία προσφέρει:βασικό μισθό ασφάλιση προοπτική εξέλιξης

Telephone
Σταυρόπουλος Κωνσταντίνος

Σχετικες Αγγελιες

03 Απρ
Δήμος Κιλκίς [U&S UNISMACK S.A]

Η βιομηχανία παραγωγής ειδών διατροφής Unismack ABEE αναζητά Master Baker / Υπεύθυνο Παραγωγής για την άμεση κάλυψη των νέων αναγκών της λόγω επέκτασης των γραμμών παραγωγής του εργοστασίου στη ΒΙ.ΠΕ. Κιλκίς. Η θέση αναφέρεται στο υπεύθυνο βάρδιας και ο κατάλληλος υποψήφιος θα έχει την ευθύνη εκτέλεσης του

02 Απρ
Αθήνα [MADEL FOOD LTD]

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής αναζητά για τα καταστήματά της άτομα στη θέση του: Υπεύθυνου Παραγωγής Αρτοποιείου / Αρτοποιού Γενική περιγραφή θέσης: Είναι υπεύθυνος για την εκτέλεση, την εποπτεία και τον συντονισμό των

18 Απρ
Αθήνα [MAXIMA CAR RENTAL]

Από εταιρία ενοικιάσεων αυτοκινήτων με έδρα τη Μύκονο και υποκατάστημα στην Αθήνα ζητούνται δύο (2) άτομα για τη θέση του Υπευθύνου Σταθμού για τη Μύκονο και την Αθήνα. Περιγραφή θέσης εργασίας: Διερεύνηση των αναγκών του πελάτη με αποτέλεσμα την καλύτερη προσφορά υπηρεσιών και τύπου αυτοκινήτου

18 Απρ
Αθήνα [Αναψυκτήριο - bakery cafe]

Ζητείται Υπεύθυνος /η Βάρδιας σε αναψυκτήριο - bakery cafe έως 35 ετών, με εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση αλυσίδας αρτοσκευασμάτων-καφέ, προώθηση πωλήσεων, γνώση διαχείρισης ψησίματος αρτοσκευασμάτων, γνώση ροφημάτων καφέ προαιρετική. Εφαρμογή και τήρηση διαδικασιών και μεθόδων είναι

17 Απρ
Αθήνα [Εμπορική εταιρία]

Ανώνυμη εμπορική εταιρία αναζητά για το υποκατάστημά της στην Αθήνα υπεύθυνο πωλήσεων για είδη συσκευασίας τροφίμων. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε τμήμα πωλήσεων τουλάχιστον 5 χρόνια. Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικά, γνώση του κλάδου της συσκευασίας Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση