01 Φεβ

ΘΕΡΜΟΥΔΡΑΥΛΙΚΟΙ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ -Απο Τεχνικη Εταιρια προσφερεται μονιμη θεση σε τεχνίτη θερμουδραυλικό .
Ασφάλιση και Αμοιβή ικανοποιητική αναλόγως προσόντων και συνεπειας στην εργασια.
Επικοινωνηστε μαζι μας στο 690 994 6523 η αποστειλετε βιογραφικo: v.profi@yahoo.gr
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΝΤΣΗΣ]

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ -Απο Τεχνικη Εταιρια προσφερεται μονιμη θεση σε τεχνίτη θερμουδραυλικό . Ασφάλιση και Αμοιβή ικανοποιητική αναλόγως προσόντων και συνεπειας στην εργασια. Επικοινωνηστε μαζι μας στο 690 994 6523 η αποστειλετε βιογραφικo: v.profi@yahoo.gr Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

05 Απρ

19 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel ζητά να καλύψει την ακόλουθη θέση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Group Specialist Απαραίτητα προσόντα: Διεκπεραίωση κρατήσεων (διαμονή, αεροπορικά, ακτοπλοϊκά εισιτήρια, ενοικίαση αυτοκινήτων κ.λπ.) για groups και μεμονωμένους πελάτες 3ετής αποδεδειγμένη εμπειρία ως tour operator ή σε travel agency με

19 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται Προσωπικό για Μπουφέ για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης απασχόληση Συνεχής

19 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MLS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ]

Η MLS Innovation στo πλαίσιo νέων δραστηριοτήτων της εταιρίας στην Ελλάδα και σε επιλεγμένες ευρωπαϊκές αγορές αναζητά Project Manager με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ Εμπειρία στον χώρο των πωλήσεων τραπεζικών προϊόντων (τραπεζική λιανική), δανείων, πιστωτικών καρτών Ικανότητα