01 Φεβ

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται ζαχαροπλάστης για αρτοζαχαροπλαστειο για 2-3 απογεύματα την εβδομάδα

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

02 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΙΩΑΝΝΟΥ]

Η εταιρία Ιωάννου Ζαχαροπλαστική ζητά Άντρα Ζαχαροπλάστη Άντρα Βοηθό Ζαχαροπλάστη Απαραίτητα προσόντα: Ομαδικό πνεύμα στην εργασία Ικανότητα ανταπόκρισης υπό συνθήκες πίεσης Προϋπηρεσία και καλή γνώση της ζαχαροπλαστικής είναι επιθυμητές Δίπλωμα ζαχαροπλαστικής προαιρετικό

11 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR CAPO DI CORFU]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Capo Di Corfu της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2019 στη θέση: Β' Ζαχαροπλάστης Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία και καλή γνώση της ζαχαροπλαστικής Δημιουργικότητα και φαντασία Επαγγελματική

11 Απρ

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Capo Di Corfu της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2019 στη θέση: Α' Ζαχαροπλάστης Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία και καλή γνώση της ζαχαροπλαστικής (buffet, a la carte) Eμπειρία τουλάχιστον 3 χρόνων σε

16 Απρ
Αθήνα [Αφοι Ασημακόπουλοι]

Ζητείται Ζαχαροπλάστης για πλήρη απασχόληση. Επιθυμητή η τηλεφωνική επικοινωνία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

14 Απρ
Δήμος Μυκόνου [CAVO TAGOO]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Cavo Tagoo στη Μύκονο ζητά για εργασία κατά τη σεζόν Μάιος-Οκτώβριος 2019 Αρτοποιό / Ζαχαροπλάστη Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο σχολής μαγειρικής / ζαχαροπλαστικής τέχνης Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων ή σε αρτοποιεία Γνώση διαδικασιών υγιεινής και