01 Φεβ

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται ζαχαροπλάστης για αρτοζαχαροπλαστειο για 2-3 απογεύματα την εβδομάδα

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

18 Φεβ
Ρόδος [BAKERY RHODES]

Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΓΝΩΣΤΟΥ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ, ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ. ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΠΛΗΡΗ 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ EMAIL: hrbakeryrhodes@gmail.com

18 Φεβ
Δήμος Ρόδου [MGC - MIKRI POLI RHODES, KOS, CRETE & TUI MAGIC LIFE PLIMMIRI ]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Mikri Poli Resorts (Rhodes, Kos, Crete) και TUI Magic Life Plimmiri by Atlantica σας προσκαλεί να στείλετε το βιογραφικό σας για τη θέση: Β' Ζαχαροπλάστης – Κολύμπια Ρόδου Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Atlantica Mikri Poli Rhodes στην περιοχή Κολύμπια της Ρόδου επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Β' ζαχαροπλάστη. Κωδικός: MPKΟPΒ

15 Φεβ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR CAPO DI CORFU]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Capo Di Corfu της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2019 στη θέση: Α' Ζαχαροπλάστης Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία και καλή γνώση της ζαχαροπλαστικής (buffet, a la carte) Eμπειρία τουλάχιστον 3 χρόνων σε

15 Φεβ

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Capo Di Corfu της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2019 στη θέση: Β' Ζαχαροπλάστης Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία και καλή γνώση της ζαχαροπλαστικής Δημιουργικότητα και φαντασία Επαγγελματική

12 Φεβ
Δήμος Θάσου [ROYAL PARADISE BEACH RESORT & SPA]

Αρτοποιός / Ζαχαροπλάστης Το 5 αστέρων Royal Paradise Beach Resort Spa βρίσκεται στη Θάσο αποτελείται από 77 δωμάτια-σουίτες, είναι χτισμένο σε έκταση 25 στρεμμάτων στον όρμο Ρωσογκρεμός στον Ποτό της Θάσου και ζητά να στελεχώσει τη θέση του αρτοποιού / ζαχαροπλάστη της ξενοδοχειακής μονάδας. Απαιτούμενα