01 Φεβ

ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ - ΡΟΔΟΣ

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ- ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ Α΄ ΥΛΩΝ -ΚΟΣΤΟΛΟΓΗΣΗ-ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΓΛΥΚΩΝ & ΑΡΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ - ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Bakery Rhodes

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουλ
Ρόδος [Bakery Rhodes]

ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ ΣΤΗ ΡΟΔΟ, ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ Κ ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ. Η εταιρία προσφέρει: ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΠΛΗΡΗ 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

21 Ιουν
Ρόδος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Barwoman για παραδοσιακό καφενείο Περιοχή: Μαλώνα, Ρόδος Αρμοδιότητες: Παραγωγή καφέ & ποτών Απαραίτητα προσόντα: Από 25 έως 40 ετών Παροχές: Ημερομίσθιο 30 ευρώ (Συζητήσιμο) Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Πλήρης Απασχόληση Σεζόν Ιούνιος - Οκτώβρης Εξαήμερη Εργασία (Συζητήσιμο)

13 Ιουλ
Πανελλήνια [Πασσαλόμπηξη Τεχνική Εταιρεία]

Ζητείται έμπειρος τεχνίτης από κατασκευαστική εταιρεία φωτοβολταϊκών πάρκων. Απαραίτητη προϋπηρεσία.

09 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Αρτοζαχαροπλάστη για Ζαχαροπλαστείο  Περιοχή: Ολυμπιάδα, Χαλκιδική Αρμοδιότητες: Παρασκευή Πρωινών  Σφολιατοειδή/Πιτοειδή Ψήσιμο/ Πλάσιμο Παρασκευή γλυκών Απαραίτητα προσόντα: Από 35 έως 55 ετών Πιστοποιητικό υγείας Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο 50 ευρώ  Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν Ιούλιος - Μέσα Σεπτέμβρη 5νθήμερη εργασία

08 Ιουλ
Ρόδος [INTERLIFE ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ]

Ζητείται Υπάλληλος γραφείου υποκαταστήματος ασφαλιστικής εταιρείας στην Ρόδο για άμεση πρόσληψη Επιθυμητά προσόντα : - Εμπειρία σε ανάλογη θέση - Ομαδικότητα και άνεση στην επικοινωνία - Άριστη Χρήση Υπολογιστή ms office και ταχύτητα πληκτρολόγησης *Οι άντρες υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις Πακέτο αποδοχών : - Μισθός - Ιδιωτική Ασφάλιση Ατυχημάτων & Νοσοκομειακής Περίθαλψης μετά τον πρώτο χρόνο εργασίας Διαδικασία...

... επιλογής
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο παρακάτω e-mail.
Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.