12 Ιαν

Babysitter για ένα παιδί ηλικίας 1 ετών, Γλυφάδα

Γλυφάδα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αναζητούμε μια κυρία για κάθε μέρα που θα αναλάβει τη καθαριοτητα του σπιτιού μας και τη φροντίδα του μικρού μας γιο πάντα με τη δίκη μας παρουσία.Το ρεπό θα...

Σχετικες Αγγελιες

14 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία παροχής ολοκληρωμένων συμβουλευτικών υπηρεσιών]

Εταιρία παροχής ολοκληρωμένων συμβουλευτικών υπηρεσιών αναζητά για τη στελέχωση των γραφείων της στη Θεσσαλονίκη: Έναν (1) Διπλωματούχο Πολιτικό Μηχανικό (ΑΕΙ) και έναν (1) Διπλωματούχο Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό (ΑΕΙ) Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 5ετής επαγγελματική εμπειρία

21 Μαρ
Αθήνα [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά κυρία ως Υπεύθυνη Καθαριότητας  για οκτάωρη απασχόληση στη Γλυφάδα. Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών. Παρακαλούμε, αποστείλατε το βιογραφικό σας σημείωμα απαραίτητα με

20 Μαρ
Δήμος Θήρας [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Η Κεντρική Κλινική Αθηνών αναζητά Ιατρό Ορθοπαιδικό για παροχή εργασίας max 10 ημερών/μήνα στο ιδιωτικό πολυϊατρείο Σαντορίνης και τις υπόλοιπες ημέρες στην Κεντρική Κλινική Αθηνών. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ιατρικής αναγνωρισμένο ή από χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης Γνώση της αγγλικής γλώσσας,

19 Μαρ
Αθήνα [MEDIATEL]

Στελέχη Τηλεφωνικής Προώθησης για Εναλλακτικό Πάροχο Ενέργειας Η Mediatel κατέχει ηγετική θέση στην παροχή ολοκληρωμένων υπηρεσιών Contact Center από το 1995. Οι υπηρεσίες που παρέχει, σε συνδυασμό με την πολύχρονη εμπειρία της σε έργα υψηλών απαιτήσεων, αποτελούν τον πιο αποτελεσματικό τρόπο για την

18 Μαρ
Πανελλήνια [Φορέας που δραστηριοποιείται στον χώρο της κοινωνικής μέριμνας για παιδιά προσχολικής & σχολικής ηλικίας]

Ζητείται από φορέα που δραστηριοποιείται στον χώρο της κοινωνικής μέριμνας για παιδιά προσχολικής και σχολικής ηλικίας με αντικείμενο την παροχή υπηρεσιών φύλαξης και δημιουργικής απασχόλησης παιδιών σε ξενοδοχεία της Αθήνας 4 και 5 αστέρων, Παιδαγωγός για Δημιουργική Απασχόληση Παιδιών