13 Ιαν

οικιακη βοηθος

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Καθαριοτητα και τακτοποιηση σπιτιου. Είδος Εργασίας: Μερική απασχόληση, Εκπαιδευόμενος Μισθός: 600,00€ /μήνας Τοποθεσία: * Αθήνα, Αττική (προνομιούχος)...

Σχετικες Αγγελιες

05 Μαρ
Αθήνα [Όμιλος επιχειρήσεων]

Όμιλος επιχειρήσεων ζητεί Οικιακή Βοηθό για την περιοχή της Γλυφάδας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 4174780

21 Μαρ
Αθήνα [LIDL]

Βοηθός Διευθυντή/τριας Καταστήματος (μερική απασχόληση) στη Καλλιθέα Αττικής Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

21 Μαρ
Αθήνα [ACTION LINE]

Η ACTIONLINE, εταιρεία επιλογής προσωπικού, αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα Βοηθό Λογιστή. Περιγραφή θέσης: Υποστηρικτική εργασία της ομάδας του λογιστηρίου Εργατικά – ασφαλιστικά (μισθοδοσία, ΑΠΔ κ.λπ.) Εργασίες ΓΕΜΗ Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. οικονομικής κατεύθυνσης

20 Μαρ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητεί να προσλάβει στο κατάστημά της στον Σταυρό Αγίας Παρασκευής Τεχνίτη-τρια ή Βοηθό

20 Μαρ
Αθήνα [EAT AT MILTON\'S]

Το εστιατόριο Eat at Milton's εξακολουθεί σταθερά την επιτυχημένη πορεία του στον χώρο της εστίασης, συνεχίζοντας τις διεθνείς συνεργασίες του με βραβευμένους chefs, με τις υψηλές γαστρονομικές τεχνικές και τη δημιουργικότητά τους να είναι και πάλι πρωταγωνιστές. Αν επιθυμείτε να εργαστείτε σε ένα