12 Ιαν

Χειρίστρια Σιδερωτηρίου / Σιδερώτρια - Μύκονος

Δήμος Μυκόνου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Santa Marina, a Luxury Collection Resort Villas στον Ορνό της Μυκόνου, επιθυμεί να προσλάβει: Χειρίστρια Σιδερωτηρίου / Σιδερώτρια Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Εμπειρία στο επαγγελματικό σιδέρωμα ρούχων πελατών και προσωπικού Εμπειρία στο σιδέρωμα ιματισμού σε επαγγελματικό...

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [SANTA MARINA]

Τo ξενοδοχείo Santa Marina, a Luxury Collection Resort – Mykonos, ένα εμβληματικό πολυτελές resort στη Μύκονο, δέχεται βιογραφικά για την ακόλουθη ειδικότητα: Πλύντρια/Πλύντης – Χειρίστρια/Χειριστής Σιδερωτηρίου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5* Δυνατότητα να

15 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [Bill and Coo Hotels Mykonos]

To ξενοδοχείο Bill Coo στη Μύκονο ζητά: Υπευθύνο Προμηθειών Διαχείρισης Αποθήκης Αναφέρεται στον προϊστάμενο προμηθειών και κοστολόγησης Προφίλ θέσης: Υπεύθυνος λειτουργίας κεντρικής αποθήκης και διεκπεραίωσης αιτήσεων προμήθειας. Συντονισμός και έλεγχος παραλαβών για όλα τα τμήματα της

15 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [HIP HOSPITALITY / TRESOR HOTELS]

To ξενοδοχειακό συγκρότημα FTELIA BAY BOUTIQUE HOTEL αναζητά για τη σεζόν 2019 νέους, δυναμικούς και ταλαντούχους συνεργάτες. Μήπως είσαι ένας από αυτούς; Bartender Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες: Επαγγελματική εμπειρία σε ξενοδοχεία 5 αστέρων ή/και σε εστιατόρια πολυτελείας Άριστη γνώση των Classic Cocktails και

15 Ιαν

To ξενοδοχειακό συγκρότημα FTELIA BAY BOUTIQUE HOTEL αναζητά για τη σεζόν 2019 νέους, δυναμικούς και ταλαντούχους συνεργάτες. Μήπως είσαι ένας από αυτούς; Α΄ Μάγειρας / Chef De Partie Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε κρύα και ζεστή κουζίνα σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Άριστη γνώση και

15 Ιαν

To ξενοδοχειακό συγκρότημα FTELIA BAY BOUTIQUE HOTEL αναζητά για τη σεζόν 2019 νέους, δυναμικούς και ταλαντούχους συνεργάτες. Μήπως είσαι ένας από αυτούς; Night Auditor / Νυχτερινός Υπάλληλος Υποδοχής Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων, Ελλάδας ή εξωτερικού