12 Ιαν

Houseman / Εργάτης Housekeeping - Μύκονος

Δήμος Μυκόνου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Santa Marina, a Luxury Collection Resort Villas στον Ορνό της Μυκόνου, επιθυμεί να προσλάβει: Houseman / Εργάτη Housekeeping Απαραίτητα προσόντα: 2ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα 5* Γνώση αγγλικών (βασική) Ικανότητα multitasking Πνεύμα ομαδικότητας Προσεγμένη εμφάνιση, γνώση και τήρηση...

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [SANTA MARINA]

Το ξενοδοχείο Santa Marina, a Luxury Collection Resort Villas στον Ορνό της Μυκόνου, επιθυμεί να προσλάβει: Laundry Attendant / Εργάτη Πλυντηρίων Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση χειρισμού επαγγελματικού εξοπλισμού πλυντηρίων, στεγνωτηρίων και σιδερωτηρίου Εμπειρία στον λεπτομερή ποιοτικό

07 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Suites ζητά να προσλάβει για εργασία στη Μύκονο: Υπεύθυνη Housekeeping Απαραίτητα προσόντα:  Διετής προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που πληρούν τα απαραίτητα προσόντα. Συστάσεις

03 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο στη Μύκονο επιθυμεί να προσλάβει για τη θερινή σεζόν 2019: Housekeeping Manager Αρμοδιότητες: Οργάνωση, λειτουργία και έλεγχος των υπηρεσιών καθαρισμού, πλυντηρίου και λινοθήκης του ξενοδοχείου Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος πτυχίου τουριστικής σχολής Πενταετής (5) προϋπηρεσία σε αντίστοιχη

24 Δεκ
Δήμος Μυκόνου [VENCIA BOUTIQUE HOTEL]

Το ξενοδοχείο Vencia boutique στη Μύκονο ζητά να προσλάβει για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Υπεύθυνη Housekeeping / Housekeeping Manager με προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση και βασική γνώση αγγλικών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Δεκ
Δήμος Μυκόνου [House-Keeping P.C.]

Housekeeping Managers – Μύκονος Η House-Keeping P.C., με εμπειρία στον κλάδο του outsourcing, ειδικεύεται στην παροχή ολοκληρωμένων υπηρεσιών housekeeping και αναζητά επαγγελματίες housekeeping managers για εργασία σε συνεργαζόμενα ξενοδοχεία στη Μύκονο για όλο τον χρόνo και για σεζόν. Απαραίτητες προϋποθέσεις: Τουλάχιστον 2 χρόνων