12 Ιαν

Houseman / Εργάτης Housekeeping - Μύκονος

Δήμος Μυκόνου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Santa Marina, a Luxury Collection Resort Villas στον Ορνό της Μυκόνου, επιθυμεί να προσλάβει: Houseman / Εργάτη Housekeeping Απαραίτητα προσόντα: 2ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα 5* Γνώση αγγλικών (βασική) Ικανότητα multitasking Πνεύμα ομαδικότητας Προσεγμένη εμφάνιση, γνώση και τήρηση...

Σχετικες Αγγελιες

11 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [SANTA MARINA]

Το ξενοδοχείο Santa Marina, a Luxury Collection Resort Villas στον Ορνό της Μυκόνου, επιθυμεί να προσλάβει Houseman / Εργάτη Housekeeping Απαραίτητα προσόντα: 2ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα 5* Γνώση αγγλικών (βασική) Ικανότητα multitasking Πνεύμα ομαδικότητας Προσεγμένη εμφάνιση, γνώση και τήρηση

02 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Suites ζητεί να προσλάβει για εργασία στη Μύκονο Υπεύθυνη Housekeeping Απαραίτητο προσόν:  Διετής προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που πληρούν τα απαραίτητα προσόντα. Συστάσεις και

01 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο στη Μύκονο επιθυμεί να προσλάβει για τη θερινή σεζόν 2019: Housekeeping Manager Αρμοδιότητες: Οργάνωση, λειτουργία και έλεγχος των υπηρεσιών καθαρισμού, πλυντηρίου και λινοθήκης του ξενοδοχείου Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος πτυχίου τουριστικής σχολής Πενταετής (5) προϋπηρεσία σε αντίστοιχη

28 Φεβ
Δήμος Μυκόνου [Kenshō Boutique Hotels & Villas]

Τα ξενοδοχεία Kenshō Boutique Hotels Villas αναζητούν προσωπικό στη Μύκονο Καμαριέρες / Houseman (άντρες) / Καθαρίστριες Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στο τμήμα οροφοκομίας (Housekeeping) σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων Γνώση της αγγλικής γλώσσας (προαιρετική) Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Έμφαση στη

21 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [Greek Travel Advisors]

Η τουριστική εταιρία Greek Travel Advisors αναζητά για 12μηνη απασχόληση στο υποκατάστημά της στη Μύκονο Βοηθό Λογιστή Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Λογιστικής (ΑΕΙ / ΤΕΙ) Προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός έτους σε λογιστικό γραφείο ή επιχείρηση Γνώση διαχείρισης ταμείου Γνώση συμφωνίας