12 Ιαν

Πλύντρια/Πλύντης - Χειρίστρια/Χειριστής Σιδερωτηρίου

Δήμος Μυκόνου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τo ξενοδοχείo Santa Marina, a Luxury Collection Resort – Mykonos, ένα εμβληματικό πολυτελές resort στη Μύκονο, δέχεται βιογραφικά για την ακόλουθη ειδικότητα: Πλύντρια/Πλύντης – Χειρίστρια/Χειριστής Σιδερωτηρίου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5* Δυνατότητα να...

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [SANTA MARINA]

Το ξενοδοχείο Santa Marina, a Luxury Collection Resort Villas στον Ορνό της Μυκόνου, επιθυμεί να προσλάβει: Χειρίστρια Σιδερωτηρίου / Σιδερώτρια Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Εμπειρία στο επαγγελματικό σιδέρωμα ρούχων πελατών και προσωπικού Εμπειρία στο σιδέρωμα ιματισμού σε επαγγελματικό

04 Ιαν
Αθήνα [ON - LINE ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ]

Ζητείται Διαχειριστής - Διαχειρίστρια ηλεκτρονικού φαρμακείου στη Ν. Φιλαδέλφεια. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Αρμοδιότητες: Digital Marketing

03 Ιαν
Δήμος Θάσου [Marathon Beach Hotel]

Το ξενοδοχείο Maranton Beach Hotel 4 αστέρων στη Θάσο επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της Πλύντης / Πλύντρια Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση χειρισμού επαγγελματικών συσκευών (πλυντήρια, στεγνωτήρια, σιδερωτήρια, ραπτικές

15 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [FAMAR]

Η ΦΑΜΑΡ Α.Β.Ε. εταιρία που δραστηριοποιείται στην Ευρώπη, με ηγετική θέση στον χώρο της παραγωγής φαρμάκων και καλλυντικών, ζητά να προσλάβει για το εργοστάσιό της στην Ανθούσα: Χειριστή Ανυψωτικού Μηχανήματος (Κλαρκ) (Κωδ.: FLO_ΑΝΘ07.2018) Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον προϊστάμενο της

15 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [GRACE HOTELS]

We are looking for a talented and self-driven individual to join the team of our Grace Mykonos, an Auberge Resorts Collection, as a Trainee Waiter Summary: Relate with guests about needs, satisfaction with the food beverage, ensuring a consistently caring and high quality service. Main Responsibilities: Maintains the cleanliness and sanitation of the dining area, including all tables and chairs. Restocks the dining room and side stations with tableware, flatware...

... utensils, condiments and linen. Always maintain adequate supplies in the side station when the restaurant is open.