11 Ιαν

Οδηγός - Διανομέας

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ εταιρεία τροφίμων με έδρα την Αθήνα ζητάει οδηγό - διανομέα κάτοχο επαγγελματικού διπλώματος Γ\´ κατηγορίας, για πλήρη απασχόληση, Απαραίτητα...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιαν
Πανελλήνια [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

15 Ιαν

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

15 Ιαν
Αθήνα [Εκπαιδευτικός οργανισμός]

Εκπαιδευτικός οργανισμός στα Βόρεια Προάστια ζητά να προσλάβει Οδηγό Σχολικού Λεωφορείου (με μερική απασχόληση) Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης Δ' τάξης (λεωφορεία μεταφοράς προσώπων που έχουν περισσότερες από 8 θέσεις επιβατών εκτός της θέσης του οδηγού) Πιστοποιητικό

11 Ιαν
Αθήνα [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση: Διανομέας / Delivery Περιοχή: Μαρούσι με ή χωρίς δικό του μηχανάκι. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης τουλάχιστον B' κατηγορίας και μηχανής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη

11 Ιαν
Αθήνα [E-GATE]

Η Ε-Gate, η οποία προσφέρει μεγάλη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα της και να προσλάβει για τα γραφεία της στο Μαρούσι: Αποθηκάριο / Οδηγό (Κωδικός θέσης: Log 1018) Περιγραφή θέσης: Εκτέλεση και έλεγχος των παραγγελιών, μέσω του λογισμικού Singular Logic Prime που