09 Ιαν

Επιβλέπων Βάρδιας Συσκευασίας Cosmetics

Οινόφυτα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία Γρ. Σαράντης Α.Β.Ε.Ε, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες στην Ελλάδα και στο εξωτερικό με ηγετικά προϊόντα στον χώρο του FMCG, όπως SANITAS, CARROTEN...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιαν
Δυτικής Αττικής [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητούνται Ιατροί Βάρδιας Καθήκοντα: λήψη ιστορικού, παρακολούθηση εξετάσεων, ενημέρωση ασθενών κ.λπ. Παρέχονται: υψηλού επιπέδου περιβάλλον εργασίας και σημαντικές δυνατότητες εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Αναφέρετε τον

15 Ιαν
Πανελλήνια [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

15 Ιαν
Πανελλήνια [ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΕ]

Η Φουρναράκης Α.Ε. αναπτύσσει, εμπορεύεται και διακινεί τα πιο δυνατά brands βιομηχανικών εργαλείων εντός και εκτός Ελλάδος. Με άριστα οργανωμένο δίκτυο πωλήσεων σε όλη την Ελλάδα, εξυπηρετεί τα περισσότερα καταστήματα χρωμάτων, εργαλείων, σιδηρικών και ζητεί για το υπερσύχρονο κέντρο διανομής

14 Ιαν
Πανελλήνια [THE BAKERS]

Η The Bakers αναζητά Υπεύθυνο-η / Πωλητή-τρια Βάρδιας για τα καταστήματά της προκειμένου να διευρύνει την ομάδα της! Λατρεύουμε να δημιουργούμε μοναδικά και εξαιρετικής ποιότητας προϊόντα και αυτό το κάνουμε μαζί με τους ανθρώπους μας. Γίνε και εσύ μέλος της οικογένειάς μας! Βασικές αρμοδιότητες:

11 Ιαν
Δήμος Πάρου [ΒΗΤΑ ΔΕΛΤΑ ΑΕΤΕ]

Tο ξενοδοχείο 4 αστέρων Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 (Μάιος-Οκτώβριος) Υπεύθυνη/ο Βάρδιας Reception με πολύ καλή εμφάνιση και προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία τουλάχιστον 4 και 5 αστέρων. Απαραίτητα προσόντα:  Πτυχίο ανώτερης σχολής τουριστικών επαγγελμάτων, εσωτερικού ή