09 Ιαν

Επιβλέπων Βάρδιας Συσκευασίας Cosmetics

Οινόφυτα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία Γρ. Σαράντης Α.Β.Ε.Ε, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες στην Ελλάδα και στο εξωτερικό με ηγετικά προϊόντα στον χώρο του FMCG, όπως SANITAS, CARROTEN...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [Βιομηχανική μονάδα]

Βιομηχανική μονάδα στο Μαρκόπουλο Μεσογαίας ζητεί Εργοδηγό Βάρδιας Θα προτιμηθούν τελειόφοιτοι τεχνικής σχολής ή ΕΠΑ.Λ. Μισθός ανάλογος προσόντων. Προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

19 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥΡΛΟΥ ΑΕ]

Το Mykonos Riviera Hotel Spa ξενοδοχείο 5 αστέρων και μέλος των small luxury hotels of the world αναζητά συνεργάτη για κάλυψη της θέσης Μάγειρας Νυχτερινής Βάρδιας Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η σχολής μαγείρων Επιθυμητή η γνώση της αγγλικής γλώσσας Ανάλογη προϋπηρεσία τουλάχιστον για 3 έτη Καλή γνώση ελληνικής και

18 Μαρ
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το 5 αστέρων ξενοδοχείο Aegean Melathron στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Aegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Receptionist Α / Υπεύθυνο Βάρδιας Ο/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο τουριστικής σχολής Τουλάχιστον πενταετή εμπειρία σε ανάλογη θέση Άριστη γνώση της

18 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [Παραγωγική εταιρία]

Υπεύθυνος Βάρδιας με γνώσεις ηλεκτρολόγου ζητείται από παραγωγική εταιρία στο Κορωπί Ιδιαίτερα θα εκτιμηθεί η γνώση αγγλικών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

18 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανίας, αναζητά