11 Ιαν

Υπεύθυνος Μηχανογράφησης (Ν. Ιωνία)

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κατάστημα Λευκών Ειδών σε κεντρικό σημείο της Νέας Ιωνίας στην Αθήνα ζητά να προσλάβει Υπεύθυνο Μηχανογράφησης. Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης ή...

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαρ
Αθήνα [Spotawheel]

Υπάλληλος Διαχείρισης Εισερχόμενων Κλήσεων H Spotawheel αναπτύσσεται ραγδαία για 3η συνεχή χρονιά και αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησης στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της εταιρίας στη Νέα Ιωνία. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία και άριστη χρήση του προφορικού

19 Μαρ
Αθήνα [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ο ελληνικός όμιλος Φούρνος Βενέτη, πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής και του café, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για τη θέση: Υπεύθυνος Marketing Προφίλ υποψηφίου – απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εταιρίες εστίασης Γνώσεις Η/Υ Γνώση αγγλικών

18 Μαρ
Αθήνα [Εμπορική εταιρία]

Ανώνυμη εμπορική εταιρία αναζητά για το υποκατάστημά της στην Αθήνα υπεύθυνο πωλήσεων για είδη συσκευασίας τροφίμων. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε τμήμα πωλήσεων τουλάχιστον 5 χρόνια. Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικά, γνώση του κλάδου της συσκευασίας Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση

18 Μαρ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει Υπεύθυνο Καταστήματος – Χαλάνδρι Προφίλ υποψηφίων: Προϋπηρεσία

18 Μαρ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Υπεύθυνος/η Πωλήσεων – Αθήνα Στο πλαίσιο ανάπτυξης και ενδυνάμωσης των δραστηριοτήτων του γνωστός όμιλος επιθυμεί να προσλάβει υπεύθυνο/η πωλήσεων με πελάτες. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ ή κολεγίου Εμπειρία (τουλάχιστον 2 ετών) σε πωλήσεις παροχής υπηρεσιών Ευχέρεια στη