11 Ιαν

Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ με εμπειρία στην Υλοποίηση Σεμιναρίων & Προγραμμάτων Σπουδών ΙΕΚ - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο εκπαιδευτικός οργανισμός EUROTraining Α.Ε. δραστηριοποιείται σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Βόλο. Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην ιστοσελίδα www.eurotraining.gr. Για τη στελέχωση της κεντρικής δομής της Αθήνας (πλατεία Κάνιγγος) ζητείται Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ με εμπειρία στην Υλοποίηση Σεμιναρίων και...

Σχετικες Αγγελιες

03 Ιαν
Αθήνα [EUROTRAINING]

Ο εκπαιδευτικός οργανισμός Εurotraining Α.Ε. δραστηριοποιείται σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Βόλο. Για τη στελέχωση της κεντρικής δομής του στην Αθήνα ζητά: Απόφοιτο /η Πολιτικών Επιστημών για Υλοποίηση Ευρωπαϊκών Προγραμμάτων Αντικείμενο της απασχόλησης: Υλοποίηση παραδοτέων σε ευρωπαϊκά

13 Ιαν
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος στο πλαίσιο του προγράμματος εταιρικής υπευθυνότητας δίνει τη δυνατότητα στους φοιτητές των ΤΕΙ να κάνουν την πρακτική τους άσκηση* στην εταιρία μας. *Επιδοτούμενη υποχρεωτική πρακτική άσκηση

11 Ιαν
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Απόφοιτος ΤΕΙ Επικοινωνίας Η εταιρία Meccanica Group A.E. στο πλαίσιο έργου που έχει αναλάβει αναζητά πτυχιούχο ΤΕΙ σχετικό με το αντικείμενο της επικοινωνίας. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ Τμήματος Επικοινωνίας ή άλλο παρεμφερές Πιστοποιητικό γνώσης χειρισμού Η/Υ και συγκεκριμένα των

10 Ιαν
Πανελλήνια [KORELKO DISTANCE]

Η εταιρία Korelko Distance είναι ένας σύγχρονος εκπαιδευτικός οργανισμός με κορυφαία τεχνογνωσία και εμπειρία στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση (distance learning) και αναζητά Φοιτητές Τμημάτων Λογιστικής, Διοίκησης Επιχειρήσεων ΑΕΙ / TEI / ΙΕΚ για Πρακτική Άσκηση Απαραίτητα προσόντα: Φοιτητές/τριες ΑΕΙ, ΤΕΙ ή ΙΕΚ

04 Ιαν
Πανελλήνια [Κέντρο δία βίου μάθησης 2]

Κέντρο διά βίου μάθησης 2 με ηγετική παρουσία στον χώρο της επαγγελματικής εκπαίδευσης και κατάρτισης αναζητά ως Εισηγητές Προγραμμάτων του τομέα υγείας Αισθητικούς ΤΕΙ με γνώσεις αισθητικών μηχανημάτων. Η εταιρία μας προσφέρει: Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας Δυνατότητες και