11 Ιαν

Barista - Λ. Αθηνών 84 & Μητροδώρου, Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της επί της Λ. Αθηνών 84 Μητροδώρου στην Αθήνα ζητά άτομα ηλικίας 20-35 ετών για τη θέση: Barista Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο: 214 6871200. Fax: 211 8004885 ...

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

22 Μαι
Πανελλήνια [ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ Α.Ε.]

H Φοβερά Προστασία Α.Ε., εταιρία παροχής λογιστικών, φοροτεχνικών και συμβουλευτικών υπηρεσιών, αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα Βοηθό Λογιστή / Επόπτη Πελατών Ο/Η κατάλληλος-η υποψήφιος-α θα ασχοληθεί με τον λογιστικό κύκλο και τη φορολογία φυσικών και νομικών προσώπων (ενημέρωση των

22 Μαι
Πανελλήνια [Funky Buddha]

Η Funky Buddha, μέλος του oμίλου Αltex S.A., που δραστηριοποιείται στον χώρο της σύγχρονης ανδρικής, γυναικείας και παιδικής ένδυσης, στο πλαίσιο της δυναμικής ανάπτυξής της τόσο στην Ελλάδα, όσο και στο εξωτερικό, ζητά για τα κεντρικά γραφεία της στην Αθήνα Υπάλληλο Λογιστηρίου Απαραίτητα προσόντα:

21 Μαι
Πανελλήνια [ΚΩΣΤΑΣ Α. ΠΑΠΑΕΛΛΗΝΑΣ]

Η εταιρία Κώστας Α. Παπαέλληνας (Ελλάς) Α.Ε.Β.Ε. δραστηριοποιείται από το 1969 στην ελληνική αγορά στους τομείς της υγείας, της φροντίδας, της ομορφιάς και της διατροφής. Στο πλαίσιο της δυναμικής ανάπτυξής της η εταιρία στοχεύει να ενδυναμώσει το τμήμα ιατρικού τομέα με μια θέση εξυπηρέτησης

21 Μαι
Πανελλήνια [FIGURA ]

Ο όμιλος Figura – Eonia, με κυρίαρχη θέση στον χώρο της αισθητικής ιατρικής από το 2005, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και στελέχωσής της ζητά να προσλάβει για τα καταστήματα στην Αθήνα Νοσηλευτή/τρια Κωδικός: NurΤ02 Αν η υπευθυνότητα και οι φιλοδοξίες για εξέλιξη είναι τα δυνατά σημεία σου, περιμένουμε