11 Ιαν

Barista - Λ. Αθηνών 84 & Μητροδώρου, Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της επί της Λ. Αθηνών 84 Μητροδώρου στην Αθήνα ζητά άτομα ηλικίας 20-35 ετών για τη θέση: Barista Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο: 214 6871200. Fax: 211 8004885 ...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαρ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Διαιτολόγοι - Αθήνα Υπεύθυνοι για την παροχή διατροφικών συμβουλών και την κατάρτιση εξατομικευμένων διαιτολογίων. Απαιτούμενα προσόντα: Ευγένεια Σεβασμός και ενδιαφέρον για το πρόβλημα του πελάτη Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Αποτελεσματική επικοινωνία Ομαδικότητα

21 Μαρ
Πανελλήνια [Γνωστός όμιλος Ξενοδοχειακών και Τουριστικών Επιχειρήσεων]

Γνωστός όμιλος ξενοδοχειακών και τουριστικών επιχειρήσεων επιθυμεί να προσλάβει προσωπικό ηλικίας 24 – 45 ετών για τη στελέχωση εστιατορίων στο κέντρο της Αθήνας. Υπάλληλος Υποδοχής / Hostess Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία σε ανάλογη θέση Άριστη γνώση αγγλικών Ευχάριστη και

21 Μαρ
Πανελλήνια [ACTION LINE]

Η Αctionline, εταιρία επιλογής προσωπικού, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά χειριστές ηλεκτροκίνητου ανυψωτικού μηχανήματος με άμεση διαθεσιμότητα για την περιοχή της Μαγούλας. Αρμοδιότητες: Απόθεση και συλλογή παλετών και αγαθών σε μηχανογραφημένη αποθήκη Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος

21 Μαρ
Πανελλήνια [MLS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ]

Η MLS Innovation στο πλαίσιο νέων δραστηριοτήτων της εταιρίας στην Ελλάδα και σε επιλεγμένες Ευρωπαϊκές αγορές αναζητά Διευθυντή Πωλήσεων με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Σπουδές: Πτυχίο ΑΕΙ Μεταπτυχιακός τίτλος επιθυμητός Να έχει εμπειρία σε πωλήσεις εντός και εκτός Ελλάδας Να είναι

21 Μαρ
Πανελλήνια [POMEGRANATE WELLNESS SPA HOTEL]

Τα ξενοδοχεία Pomegranate Wellness Spa Hotel 5 αστέρων και Potidea Palace 4 αστέρων, που βρίσκονται στη Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής, ζητούν για την καλοκαιρινή σεζόν να προσλάβουν Barman - Barista / Barwoman Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε πολυτελή ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Ανάλογη προϋπηρεσία