11 Ιαν

Ιατροί Ακτινολόγοι

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητούνται (για διάφορα υποκαταστήματα εντός του Λεκανοπεδίου Αττικής) Ιατροί Ακτινολόγοι (Κωδικός θέσης: DR 18) Εργασία πενθήμερη, πρωινή ή απογευματινή. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα και να χαρακτηρίζονται από...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιαν
Πανελλήνια [Μεγάλος όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητούνται (για διάφορα υποκαταστήματα εντός του Λεκανοπεδίου Αττικής) Ιατροί Μικροβιολόγοι - Βιοπαθολόγοι Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα και να χαρακτηρίζονται από υπευθυνότητα, αξιοπιστία και ομαδικό πνεύμα.

15 Ιαν
Πανελλήνια [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητούνται για διάφορα υποκαταστήματα εντός του λεκανοπεδίου Αττικής Ιατροί Μικροβιολόγοι / Βιοπαθολόγοι Κωδικός: MMB18 Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα και να χαρακτηρίζονται από υπευθυνότητα, αξιοπιστία και ομαδικό

08 Ιαν
Πανελλήνια [SOS ΙΑΤΡΟΙ ΑΕ]

Η SOS Ιατροί Α.Ε. αναζητά Ιατρούς σε Αναμονή Ειδικότητας για το συντονιστικό κέντρο και για ιατρική κάλυψη εκδηλώσεων. Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ιατρικής σχολής Άριστη γνώση αγγλικών Ευχέρεια στον χειρισμό ηλεκτρονικών υπολογιστών Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες Πνεύμα

07 Ιαν
Πανελλήνια [FIGURA ]

O όμιλος ιατρικής αισθητικής Figura, στο πλαίσιο της περαιτέρω ανάπτυξής του επιθυμεί συνεργασία με Ιατρούς εν Αναμονή Ειδικότητας για τη στελέχωση των ιατρείων του στην Αθήνα. Προσφέρονται: Ελκυστικό πακέτο αποδοχών Μακροχρόνια συνεργασία Δυνατότητες επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης

04 Ιαν
Πανελλήνια [Κέντρο δία βίου μάθησης 2]

Κέντρο διά βίου μάθησης 2 με ηγετική παρουσία στον χώρο της επαγγελματικής εκπαίδευσης και κατάρτισης αναζητά ως Εισηγητές Προγραμμάτων του τομέα Υγείας Ιατρούς Η εταιρία μας προσφέρει: Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας Δυνατότητες και προοπτικές εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και