11 Ιαν

Εργάτης - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Aπό εταιρία ανακύκλωσης σίδηρων και μετάλλων ζητείται Εργάτης με εμπειρία. Fax: 2310 784752 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

07 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων]

Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην ανατολική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Εργάτη Παραγωγής Προσόντα: Προϋπηρεσία σε βιομηχανική – βιοτεχνική εργασία Υπευθυνότητα και μεθοδικότητα Υψηλό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εργασία σε

22 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEPSICO]

Πωλητής/τρια Μικρής Λιανικής (Νομός Θεσσαλονίκης) Περιγραφή θέσης: Οργάνωση επισκέψεων σε καταστήματα ανά ημέρα Παραλαβή παραγγελιών από το κάθε κατάστημα Merchandising των προϊόντων στα ράφια του καταστήματος σύμφωνα με τα εταιρικά πρότυπα της εταιρίας Διαχείριση του stock κάθε καταστήματος

22 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [VODAFONE]

Family Advisor / Εξωτερικός Πωλητής – Θεσσαλονίκη Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών και της τεχνολογίας; Σου αρέσει να βρίσκεις τις κατάλληλες λύσεις για τους πελάτες (υφιστάμενους και νέους); Είσαι έτοιμος να φέρεις το μέλλον

22 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MLS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ]

Η MLS Making Life Simple αναζητά Προγραμματιστή Web με έδρα τη Θεσσαλονίκη Kωδικός θέσης: Π.U.A. Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ από Σχολές Πληροφορικής ή Πολυτεχνείου PHP Javascript Τουλάχιστον 3 έτη εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση. Καλή γνώση αγγλικών Καινοτομία και νέες ιδέες Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα Θετική και

22 Μαρ

Η MLS Making Life Simple αναζητά Προγραμματιστή Android με έδρα τη Θεσσαλονίκη Kωδικός θέσης: Π.U.A. Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ από Σχολές Πληροφορικής ή Πολυτεχνείου Android / Java Τουλάχιστον 3 έτη εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση Καλή γνώση αγγλικών Καινοτομία και νέες ιδέες Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα Θετική και