11 Ιαν

Εργάτης - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Aπό εταιρία ανακύκλωσης σίδηρων και μετάλλων ζητείται Εργάτης με εμπειρία. Fax: 2310 784752 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

08 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων]

Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην ανατολική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Εργάτη Παραγωγής Προσόντα: Προϋπηρεσία σε βιομηχανική – βιοτεχνική εργασία Υπευθυνότητα και μεθοδικότητα Υψηλό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εργασία σε

21 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [AGROLOGY ΑΒΕΕ]

Εργάτης Παραγωγής Κωδικός: AGR181201 Η Agrology είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία με περισσότερα από 35 χρόνια εμπειρίας στην ανάπτυξη, την τυποποίηση και τη διάθεση φυτοπροστατευτικών προϊόντων και εξειδικευμένων προϊόντων θρέψης στην ελληνική αγορά αλλά και σε χώρες του εξωτερικού. Για να

16 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Στελέχη Πωλήσεων – Ανατολική Θεσσαλονίκη Η εταιρία Mad Sales, εταιρία προώθησης προϊόντων γνωστού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας, αναζητά άμεσα άτομα για τη στελέχωση τμήματος πωλήσεων. Τα γραφεία μας βρίσκονται στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, Καλαμαριά. Η εργασία αφορά: Μόνιμη πενθήμερη πρωινή 4ωρη

16 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρίας στον κλάδο της

16 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Ο όμιλος Tor Hotel Group, με παρουσία άνω των 90 ετών στον χώρο της φιλοξενίας, ζητεί να προσλάβει ταλαντούχο επαγγελματία για μόνιμη απασχόληση. Συγκεκριμένα για τα ξενοδοχεία City Hotel και Excelsior αναζητούμε Α' Μάγειρα (Ζεστή Κουζίνα) Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο μαγειρικής σχολής