11 Ιαν

Βοηθός Λογιστή - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εταιρία ανακύκλωσης σίδηρων και μετάλλων στη περιοχή της Νεοχωρούδας ζητείται Βοηθός Λογιστή με προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη. Θα εκτιμηθεί η γνώση προγράμματος Soft 1. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Fax: 2310 784752....

Σχετικες Αγγελιες

27 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη βιομηχανική εταιρία]

Ανώνυμη βιομηχανική εταιρία επιθυμεί να προσλάβει Βοηθό Λογιστή Καθήκοντα: Λογιστικές εγγραφές και συμφωνίες Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο AEI/TEI οικονομικής κατεύθυνσης Πολύ καλή γνώση λογιστικής με τη χρήση ΕΛΠ Πολύ καλή γνώση μηχανογραφικών προγραμμάτων ERP, CRM και εφαρμογών MS Office Άριστη γνώση

20 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Σ.Ι. ΡΟΥΣΣΟΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΑΕ]

Η εταιρία Σ.Ι. Ρούσσος Συνεργάτες Α.Ε., σύμβουλοι λογιστικών και φορολογικών υπηρεσιών με έδρα το κέντρο της Θεσσαλονίκης, επιθυμεί να προσλάβει Βοηθό Λογιστή με Γνώσεις Μισθοδοσίας για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση της φορολογικής και της ασφαλιστικής νομοθεσίας

17 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Γιωργήδες Volvo]

Γιωργήδες Volvo η εταιρία μας, συνεργείο φορτηγών, αυτοκινήτων, εμπορία ανταλλακτικών και αυτοκινήτων με έδρα στην περιοχή Β' ΚΤΕΟ Καλοχώρι Θεσσαλονίκης επιθυμεί να καλύψει την θέση Υπάλληλος Γραφείου / Βοηθός Λογιστή (κατά προτίμηση άνδρας) για τη διαχείριση παραστατικών και τηλεφωνικού

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [NOVA PACKAGING HELLAS S.A.]

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ στη Σίνδο: Βοηθό Τμήματος Φορτώσεων Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον Υπεύθυνο του τμήματος Φορτώσεων. Επιθυμητό προφίλ υποψηφίου: 2-3 χρόνια

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [EMPTIES]

Από την εταιρία υλικών μηχανογράφησης Εmpties προσφέρεται η θέση Βοηθού Λογιστή για άμεση πρόσληψη στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης. Mόνιμη πλήρης απασχόληση εκτός Σαββάτου και Κυριακής. Απαραίτητα προσόντα: Γνώσεις ERP, internet και Office. Προσφέρονται: Διαρκής εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη. [Για να