11 Ιαν

Χειριστής με Άδεια Α’ Ειδικότητας - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εταιρία ανακύκλωσης σίδηρων και μετάλλων ζητείται Χειριστής με Άδεια Α’ Ειδικότητας για εργασία σε λαστιχοφόρα τσάπα φόρτωσης υλικών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Fax: 2310 784752....

Σχετικες Αγγελιες

08 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η Ρeople at Work Ηellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι ανώνυμη

08 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [NOVA PACKAGING HELLAS S.A.]

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ στη Σίνδο: Χειριστής Ηλεκτροκίνητου Ανυψωτικού Μηχανήματος Επιθυμητό προφίλ υποψηφίου: Άδεια χειριστή για ηλεκτροκίνητο περονοφόρο

22 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEPSICO]

Πωλητής/τρια Μικρής Λιανικής (Νομός Θεσσαλονίκης) Περιγραφή θέσης: Οργάνωση επισκέψεων σε καταστήματα ανά ημέρα Παραλαβή παραγγελιών από το κάθε κατάστημα Merchandising των προϊόντων στα ράφια του καταστήματος σύμφωνα με τα εταιρικά πρότυπα της εταιρίας Διαχείριση του stock κάθε καταστήματος

22 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [VODAFONE]

Family Advisor / Εξωτερικός Πωλητής – Θεσσαλονίκη Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών και της τεχνολογίας; Σου αρέσει να βρίσκεις τις κατάλληλες λύσεις για τους πελάτες (υφιστάμενους και νέους); Είσαι έτοιμος να φέρεις το μέλλον

22 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MLS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ]

Η MLS Making Life Simple αναζητά Προγραμματιστή Web με έδρα τη Θεσσαλονίκη Kωδικός θέσης: Π.U.A. Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ από Σχολές Πληροφορικής ή Πολυτεχνείου PHP Javascript Τουλάχιστον 3 έτη εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση. Καλή γνώση αγγλικών Καινοτομία και νέες ιδέες Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα Θετική και