11 Ιαν

Μηχανικός Τ.Ε. - Σίνδος Θεσσαλονίκης

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ στη Σίνδο: Μηχανικό Τ.Ε. Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον Υπεύθυνο του τμήματος συντήρησης. Επιθυμητό προφίλ υποψηφίου: Πτυχιούχος...

Σχετικες Αγγελιες

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Easyenergy]

Ζητείται, από τεχνική εταιρεία στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός για πλήρη και μόνιμη απασχόληση. Αντικείμενο φωτοβολταϊκά, ενεργειακά, πρατήρια καυσίμων. Θα προτιμηθεί διπλωματούχος ΑΕΙ, απαραίτητο δίπλωμα αυτοκινήτου. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [HUBERT SCHMID Recycling und Umweltschuz GmbH]

Ο όμιλος εταιρειών UBERT SCHMID δραστηριοποιείται παραδοσιακά στον τομέα της κατασκευής, της ανακύκλωσης, του περιβάλλοντος, της ενέργειας και αναζητά προσωπικό για μόνιμη ή εποχική εργασία στην Γερμανία. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος, Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη Επιθυμητά Προσόντα: Γλώσσα προαιρετικά, Γερμανικά, Αγγλικά θα εκτιμηθούν Η εταιρία προσφέρει: ΑΜΟΙβΗ 14-15€/ώρα

20 Ιουν
Ηράκλειο [Εμμανουήλ Κουτσάκης]

Ζητείται άτομο για εργασία ως μηχανικός μοτοσυκλετών στο Ηράκλειο της Κρήτης.

14 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στη Θεσσαλονίκη (Σίνδος). Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ.

12 Ιουν
Ηράκλειο [ΑΕΝΑΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Ι.Κ.Ε]

Ζητείται μηχανικός μηχανολόγος ή ηλεκτρολόγος με εξειδίκευση & προϋπηρεσία στη μελέτη, κατασκευή ή/και αδειοδότηση μεγάλης κλίμακας Φ/Β σταθμών. Η εταιρία δραστηριοποιείται πανελλαδικά με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης.