11 Ιαν

Υπάλληλοι Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Απαιτήσεων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλοι Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Απαιτήσεων Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Διαπραγματεύεσαι με άνεση μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα; Εάν η απάντηση είναι ‘’ναι’’, τότε είσαι αυτός/ή που αναζητάμε. Θέση εργασίας: Η ManpowerGroupGreece, ηγέτιδα δύναμη στον χώρο του...

Σχετικες Αγγελιες

18 Δεκ
Πανελλήνια [ICAP EMPLOYMENT SOLUTIONS]

Υπάλληλοι Διαχείρισης Εισερχομένων Κλήσεων (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησης στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της εταιρίας 360 Connect, θυγατρικής εταιρίας της Vodafone ΠΑΝΑΦΟΝ Α.Ε.Ε.Τ. Περιγραφή θέσης: Ο/η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την

10 Ιαν
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πολυεθνικής εμπορικής εταιρίας αναζητά

10 Ιαν
Πανελλήνια [DAIOS COVE LUXURY RESORT & VILLAS]

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Daios Cove Luxury Resort Villas στο Βαθύ Αγίου Νικολάου Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Καμαριέρες/Υπαλλήλους Καθαριότητας Κοινόχρηστων Χώρων Προσόντα: Γνώση διαδικασιών οροφοκομίας / καθαριότητας ξενοδοχείων Προϋπηρεσία 3 χρόνια σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων Επικοινωνία –

10 Ιαν
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Auto Marin A.E. αναζητά Υπεύθυνο Διαχείρισης Μεταχειρισμένων Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. μηχανολόγου μηχανικού Διοικητική ικανότητα Οργανωτική ικανότητα Ικανότητα συνεργασίας Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

10 Ιαν
Πανελλήνια [Ανώνυμος εταιρία]

Ανώνυμος εταιρία ζητεί 2 κυρίες ηλικίας 25-49 ετών για θέση γραφείου τηλεφωνική στο Τμήμα Εξυπηρέτησης του πελατολογίου της. Πενθήμερη απασχόληση. Πλήρης ή μερική με βασικό μισθό και ασφάλεια. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]