11 Ιαν

Contact Center Sales Advisors

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Contact Center Sales Advisors  Είσαι επικοινωνιακός/ή και γεμάτος/η όρεξη για εργασία; Τώρα, μπορείς να γίνεις μέλος μιας δυναμικής και γεμάτης ζήλο ομάδας, σε εργασία γεμάτη καθημερινές προκλήσεις! Πού θα εργάζομαι; Η Manpower-Group Greece, για λογαριασμό του Φυσικού Αερίου, ελληνικής εταιρίας ενέργειας, αναζητά...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιαν
Πανελλήνια [MANPOWER]

Wholesales Representative – Casual Wear Είσαι δυναμική προσωπικότητα με πάθος για τη μόδα/ένδυση; Διαθέτεις αποδεδειγμένη εξοικείωση με επίτευξη των στόχων των πωλήσεων; Τώρα σου δίνεται η δυνατότητα να απασχοληθείς σε κορυφαία εταιρία χονδρικής πώλησης; Περιγραφή θέσης: Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη

15 Ιαν
Πανελλήνια [Marketing Company]

Μία εκ των κορυφαίων διαφημιστικών εταιριών στο χώρο του marketing και της εκπροσώπησης μεγάλων εταιρικών πελατών αναζητά άμεσα να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της 2 άτομα τα οποία θα αναλάβουν αρμοδιότητες στα τμήματα: Customer service - Επικοινωνίας Πωλήσεων – Marketing Προφίλ ιδανικού υποψηφίου •Ευχέρεια

15 Ιαν
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Προϊστάμενο After Sales Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. Μηχανολογίας Τεχνική εκπαίδευση  Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Ικανότητα συνεργασίας Οργανωτική ικανότητα Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα

15 Ιαν
Πανελλήνια [VODAFONE]

Role title: Sales Advisor Function: CBU Band: Staff band Sub-function: Retail sales Reports to: Shop manager Οι sales advisors μας προσφέρουν στους πελάτες που επισκέπτονται τα καταστήματά μας ολοκληρωμένες λύσεις επικοινωνίας αξιοποιώντας προϊόντα και υπηρεσίες της εταιρίας, παρέχοντάς τους παράλληλα μία απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης. Τι

15 Ιαν
Πανελλήνια [N/A]

Στο πλαίσιο άμεσης ανάπτυξης του Τομέα Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης & Προώθησης, η NEW SIA GREECE S.A. αναζητά υποψηφίους για πλήρη απασχόληση (8ωρη). Η SIA ηγείται σε ευρωπαϊκό επίπεδο στον σχεδιασμό, τη δημιουργία και την διαχείριση τεχνολογικών υποδομών και υπηρεσιών για Χρηματοπιστωτικά Ιδρύματα, Κεντρικές Τράπεζες, Ιδιωτικές Επιχειρήσεις και Δημόσιο Τομέα στους τομείς πληρωμών, καρτών, υπηρεσιών δικτύου κεφαλαιαγορών και τηλεφωνικών κέντρων εξυπηρέτησης...

... παρέχοντας υπηρεσίες σε πάνω από 50 χώρες και έχει προσφάτως αναλάβει το σύνολο των εργασιών της εταιρίας First Data Hellas.

Περιγραφή Εργασίας
Η τηλεφωνική εξυπηρέτηση θα είναι ο βασικός ρόλος του υπάλληλου ενώ η τηλεφωνική προώθηση ασφαλιστικών και τραπεζοασφαλιστικών προϊόντων/υπηρεσιών θα είναι επί μέρους ρόλος.

Προφίλ Θέσης και Καθήκοντα Εργασίας

Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών σε κυλιόμενο ωράριο 24/7
Διαχείριση εισερχομένων και εξερχόμενων κλήσεων
Τηλεφωνική προώθηση ασφαλιστικών και τραπεζοασφαλιστικών  προϊόντων/υπηρεσιών σε υφιστάμενο πελατολόγιο
Ενημέρωση συστημάτων με στοιχεία πελατών και Διαχείριση ηλεκτρονικών αιτημάτων πελατών