11 Ιαν

Εμπορικός & Διαφημιστικός Επισκέπτης / Merchandiser - Κρήτη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η MSPS, μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον χώρο Promotion Μarketing, για λογαριασμό πελάτη της επιθυμεί να προσλάβει Εμπορικό και Διαφημιστικό Επισκέπτη / Merchandiser Ο ιδανικός υποψήφιος: Πρότερη εμπειρία σε FMCG στην αγορά τροφίμων για ζώα συντροφιάς θα θεωρηθεί μεγάλο πλεονέκτημα Πολύ καλές δεξιότητες...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Πανελλήνια [Aegeo Spas - Leading Spa Management Solutions]

H Aegeo Spas – Leading Spa Management Solutions, η μεγαλύτερη εταιρία υπηρεσιών ευεξίας και διαχείρισης spas ξενοδοχειακών μονάδων 4* και 5* στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα στην Κρήτη German Speaking Spa Manager Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο στον τομέα των παραϊατρικών επαγγελμάτων (αισθητική,

21 Μαι

H Aegeo Spas – Leading Spa Management Solutions, η μεγαλύτερη εταιρία υπηρεσιών ευεξίας και διαχείρισης spas ξενοδοχειακών μονάδων 4* και 5* στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα στον νομό Λασιθίου Κρήτης Αισθητικό Manicure / Pedicure Περιγραφή καθηκόντων: Παροχή υπηρεσιών ομορφιάς και ευεξίας (περιποίηση

21 Μαι
Πανελλήνια [MANPOWER]

Σύμβουλος Πωλήσεων Οικοδομικών Υλικών - Αττική Κρήτη Είσαι επικοινωνιακός, μεθοδικός με έφεση στις πωλήσεις; Διαθέτεις προγενέστερη εργασιακή εμπειρία σε πωλήσεις πεδίου; Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε κορυφαία εταιρία οικοδομικών υλικών! Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη

21 Μαι
Πανελλήνια [DEPEND ΕΠΕ]

Η Depend Ltd. δραστηριοποιείται στον χώρο της προώθησης πωλήσεων και αναζητά Merchandiser / Πωλητή μέχρι 35 ετών με έδρα την Κόρινθο. Προφίλ υποψηφίου: Ηλικία μέχρι 35 ετών Προϋπηρεσία σε οποιοδήποτε τμήμα πωλήσεων (ειδικότερα, η προϋπηρεσία στο κανάλι του super market θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα) Καλή γνώση Η/Υ (Word, Excel)

20 Μαι
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Καμαριέρες με ή χωρίς προϋπηρεσία από την ευρύτερη περιοχή του Ηρακλείου Κρήτης για πλήρη απασχόληση σε μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες της περιοχής κατά την καλοκαιρινή σεζόν. Παρέχονται καλές αποδοχές, δώρα, άδειες, επιδόματα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.