11 Ιαν

Εμπορικός & Διαφημιστικός Επισκέπτης / Merchandiser - Κρήτη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η MSPS, μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον χώρο Promotion Μarketing, για λογαριασμό πελάτη της επιθυμεί να προσλάβει Εμπορικό και Διαφημιστικό Επισκέπτη / Merchandiser Ο ιδανικός υποψήφιος: Πρότερη εμπειρία σε FMCG στην αγορά τροφίμων για ζώα συντροφιάς θα θεωρηθεί μεγάλο πλεονέκτημα Πολύ καλές δεξιότητες...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

14 Μαρ
Πανελλήνια [INGROUP]

Η Ingroup, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνων παρουσία στον χώρο της παροχής υπηρεσιών human resources, outsourcing και trade marketing, αναζητά για εταιρία-πελάτη Merchandiser Καλλυντικού – Ηράκλειο Κρήτης Ο/Η νέος συνεργάτης θα είναι υπεύθυνος για τη σωστή εικόνα των προϊόντων στο ράφι σε μεγάλα εμπορικά καταστήματα

21 Μαρ
Πανελλήνια [BAZAAR]

Πωλητής HORECA – Κρήτη Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η

21 Μαρ
Πανελλήνια [VODAFONE]

Family Advisor / Εξωτερικός Πωλητής – Κρήτη Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών και της τεχνολογίας; Σου αρέσει να βρίσκεις τις κατάλληλες λύσεις για τους πελάτες (υφιστάμενους και νέους); Είσαι έτοιμος να φέρεις το μέλλον

21 Μαρ
Πανελλήνια [MGC - MIKRI POLI RHODES, KOS, CRETE & TUI MAGIC LIFE PLIMMIRI ]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Mikri Poli Resorts (Rhodes, Kos, Crete) TUI Magic Life Plimmiri by Atlantica σας προσκαλεί να στείλετε το βιογραφικό σας για τη θέση: Α' Μάγειρας A la Carte – Κρήτη Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Sentido Mikri Poli Atlantica επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 A' μάγειρα. Κωδικός: MPCACAL Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο μάγειρα Προϋπηρεσία

21 Μαρ
Πανελλήνια [MLS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ]

Η MLS Innovation στο πλαίσιο νέων δραστηριοτήτων της εταιρίας στην Ελλάδα και σε επιλεγμένες ευρωπαϊκές αγορές αναζητά VP Εμπορικό Διευθυντή με έδρα την Αθήνα. Θα αναφέρεται στον CEO. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ Μεταπτυχιακός τίτλος επιθυμητός Backround engineering και technology Εξωστρέφεια Θετική και ευχάριστη