11 Ιαν

Υπεύθυνος Τμήματος Αγορών

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αν έχετε εμπειρία ως Υπεύθυνος Τμήματος Αγορών και σας ενδιαφέρει μια νέα πρόκληση σε μια μεγάλη δυναμική εμπορική εταιρία στον κλάδο του οικιακού εξοπλισμού, τότε μη χάσετε την ευκαιρία να κάνετε ηλεκτρονικά την αίτησή σας. Ζητάμε εμπειρία στο κομμάτι των αγορών από τρίτες χώρες, εμπειρία στη...

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουν
Τρίκαλα [Επιχείρηση Εμπορίας Ξύλου]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Ζητείται Υπεύθυνος Τμήματος Υλικών Επιπλοποιίας Προσόντα Υποψηφίου: Εμπειρία σε διαχείριση υλικών (ανεξαρτήτου κλάδου) Γνώση Η/Υ (επιθυμητή) Γνώση Αγγλικής γλώσσας (επιθυμητή) Παροχές: Ανταγωνιστικός μισθός Ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας

22 Μαι
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Auto Marin A.E. αναζητά Υπεύθυνο Διαχείρισης Μεταχειρισμένων Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. μηχανολόγου μηχανικού Διοικητική ικανότητα Οργανωτική ικανότητα Ικανότητα συνεργασίας Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

22 Μαι

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

21 Μαι
Πανελλήνια [ΚΩΣΤΑΣ Α. ΠΑΠΑΕΛΛΗΝΑΣ]

Η εταιρία Κώστας Α. Παπαέλληνας (Ελλάς) Α.Ε.Β.Ε. δραστηριοποιείται από το 1969 στην ελληνική αγορά στους τομείς της υγείας, της φροντίδας, της ομορφιάς και της διατροφής. Στο πλαίσιο της δυναμικής ανάπτυξής της η εταιρία στοχεύει να ενδυναμώσει το τμήμα ιατρικού τομέα με μια θέση εξυπηρέτησης

21 Μαι
Πανελλήνια [Ξενοδοχειακός όμιλος]

Μεγάλος ξενοδοχειακός όμιλος επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο/η Κρατήσεων Με τις εξής αρμοδιότητες: Ομαλή λειτουργία του τμήματος κρατήσεων Γραπτή και προφορική επικοινωνία με πελάτες και τουριστικά γραφεία για θέματα κρατήσεων Καταχώριση και έλεγχος κρατήσεων Παρακολούθηση, έλεγχος και