11 Ιαν

Maitre

Δήμος Σάμου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Samos Hotels Resorts με έδρα τη Σάμο ζητά προσωπικό για την κάλυψη της θέσης: Maitre Απαραίτητες προϋποθέσεις: Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχείου 4 ή 5 αστέρων (all inclusive, a la carte) Χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Windows, internet, POS κτλ.) Άριστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας Πτυχίο ελληνικής ή...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

Ο όμιλος Blue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Palazzo Del Mare στην περιοχή Μαρμάρι της νήσου Κως για τη θερινή σεζόν 2019 Sous Maitre Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος σχολής τουριστικών επαγγελμάτων (πτυχίο AEI ή ΤΕΙ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν) Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών,

01 Ιουν
Αθήνα [Kinetta Beach Resort & Spa]

Για το ξενοδοχείο Kinetta Beach Resort & Spa στην Κινέττα Αττικής. Ζητείται Maitre d’ hotel, εμπειρία και γνώση Γαλλικής και Αγγλικής γλώσσας απαραίτητη. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail. Προσφέρεται διαμονή

21 Μαι
Δήμος Αγίου Νικολάου [Elounda Marmin Bay Palace]

Το 5* ξενοδοχείο Royal Marmin Bay, που εδρεύει στην Ελούντα, ζητά για τη σεζόν 2019 Maitre Προσόντα: Πτυχίο σχολής Τουριστικών Επιχειρήσεων Προϋπηρεσία 2 χρόνων Επικοινωνία, ομαδικότητα Πολύ καλή γνώση αγγλικών Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Μαι
Δήμος Ρόδου [HHOTELS COLLECTION]

Η HHotels Collection (όμιλος επιχειρήσεων Χατζηλαζάρου) επιθυμεί να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της στη Ρόδο για τη θερινή σεζόν 2019 Maitre d' Hotel Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής Τουριστικών Επιχειρήσεων Προϋπηρεσία τουλάχιστον 4-5 χρόνων σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα 5 αστέρων Καλή γνώση

20 Μαι
Αθήνα [MADEL FOOD LTD]

H γαλλική πολυεθνική εταιρία Paul αναζητά για τα καταστήματά της άτομα στη θέση: Maitre Με ηγετική θέση στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής και του café / εστίασης και με παρουσία σε πάνω από 30 χώρες, αναγνωρίζουμε ότι η ομάδα των ανθρώπων μας είναι το απαραίτητο συστατικό για την άριστη ποιότητα των