11 Ιαν

Αποθηκάριος - ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου Θεσσαλονίκης

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουν
Αθήνα [Όμιλος εταιρειών]

Ζητούνται άτομα με γνώσεις βίντεο επεξεργασία, δημιουργία animation παρουσιάσεις, απαραίτητη εμπειρία στο αντικείμενο εργασίας. Για περισσότερα στείλτε μας βιογραφικό και πορτφολιο εργασίας. Απαραίτητη προϋπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Διεύθυνση: 9ο χιλιόμετρο Θεσσαλονίκη-Καβάλα, Δερβένι Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679

17 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Όμιλος εταιρειών]

Ζητούνται άτομα με γνώσεις βίντεο επεξεργασία, δημιουργία animation παρουσιάσεις, απαραίτητη εμπειρία στο αντικείμενο εργασίας. Για περισσότερα στείλτε μας βιογραφικό και πορτφολιο εργασίας. Απαραίτητη προϋπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Διεύθυνση: 9ο χιλιόμετρο Θεσσαλονίκη-Καβάλα, Δερβένι

11 Ιουν
Πανελλήνια [Melissa Gold Coast IKE]

Σερβιτόρος/α Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 σεζόν, γνώση Αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: γνώση κι άλλης γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, διαμονή, διατροφή (Ιούνιο-Σεπτέμβριο) Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

08 Ιουν
Πανελλήνια [ΓΙΩΒΟΥ]

Ζητείται Βοηθός Σερβιτόρου από παραθαλάσσιο εστιατόριο στη Σάρτη Χαλκιδικής με εμπειρία σε ανάλογη θέση, άριστη γνώση των αγγλικών, ευχάριστη προσωπικότητα. Μισθός συζητήσιμος, διαμονή με συγκατοίκηση.

06 Ιουν
Πανελλήνια [ΑΝΝΑ ΓΙΩΒΟΥ]

σερβιτόροι Αρμοδιότητες: βοηθ. σερβιτόροι από παραθαλάσσιο εστιατόριο στη Σάρτη Χαλκιδικής Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία σε εστιατόριο, γνώση αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: ξένες γλώσσες Τηλ. Επικοινωνίας 6936640150 Η εταιρία προσφέρει:μισθό, ένσημα, διαμονή με συγκατοίκηση