11 Ιαν

Captain - Πάρος

Δήμος Πάρου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 (Μάϊος-Οκτώβριος): Captain με πολύ καλή εμφάνιση και προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία τουλάχιστον 4 και 5 αστέρων Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση εστιατορικής τέχνης και γνώσεις οινολογίας Εμπειρία σε αντίστοιχη ή...

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Δήμος Πάρου [POSEIDON OF PAROS HOTEL & SPA]

Το 4 αστέρων ξενοδοχείο Poseidon of Paros Hotel Spa στην Πάρο αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Captain Εστιατορίου Απαραίτητα προσόντα: Eπαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Εξαιρετική ικανότητα γραπτής και προφορικής επικοινωνίας στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα Επιθυμητή η γνώση

15 Ιαν
Δήμος Πάρου [YRIA HOTEL]

Το ξενοδοχείο Yria Boutique Hotel Spa 5 αστέρων στην Πάρο (70 δωματίων) ζητά για τη θερινή σεζόν 2019: Καμαριέρες Προσόντα: Εως 45 ετών Προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο αντίστοιχης κατηγορίας Επιθυμητή η γνώση αγγλικής γλώσσας Αποστολή βιογραφικών απαραίτητα με φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε

15 Ιαν

Το ξενοδοχείο Yria Boutique Hotel Spa 5 αστέρων στην Πάρο (70 δωματίων) ζητά για τη θερινή σεζόν 2019: Σπουδαστές Σχολών Μαγειρικής για πρακτική άσκηση. Προσόντα: Φοίτηση σε σχολή μαγειρικής με δικαίωμα πρακτικής άσκησης Αποστολή βιογραφικών απαραίτητα με φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε

15 Ιαν

Το ξενοδοχείο Yria Boutique Hotel Spa 5 αστέρων στην Πάρο (70 δωματίων) ζητά για τη θερινή σεζόν 2019: B’ Μάγειρα για το εστιατόριο ala carte του ξενοδοχείου. Προσόντα: Έως 35 ετών Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο αντίστοιχης κατηγορίας ή a la carte εστιατόριο Αποστολή βιογραφικών απαραίτητα με φωτογραφία. [Για να

15 Ιαν

Το ξενοδοχείο Yria Boutique Hotel Spa 5 αστέρων στην Πάρο (70 δωματίων) ζητά για τη θερινή σεζόν 2019: Σπουδαστές Τουριστικών Σχολών για πρακτική άσκηση. Προσόντα: Φοίτηση σε σχολή τουριστικών επαγγελμάτων με δικαίωμα πρακτικής άσκησης Γνώση της αγγλικής γλώσσας Αποστολή βιογραφικών απαραίτητα με