11 Ιαν

Captain - Πάρος

Δήμος Πάρου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 (Μάϊος-Οκτώβριος): Captain με πολύ καλή εμφάνιση και προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία τουλάχιστον 4 και 5 αστέρων Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση εστιατορικής τέχνης και γνώσεις οινολογίας Εμπειρία σε αντίστοιχη ή...

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Δήμος Πάρου [HIP HOSPITALITY / TRESOR HOTELS]

To Summer Senses Hotel Spa, ξενοδοχείο 5 αστέρων στην Πάρο, ζητά συνεργάτες για την κάλυψη της θέσης: Αισθητικός Προσόντα: Απόφοιτος σχολής αισθητικής Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Ανάλογη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών Εμπειρία σε θεραπείες προσώπου και σώματος, μάλαξης και αποτρίχωση

22 Μαι

Το ολοκαίνουργιο ξενοδοχείο Summer Senses στην Πάρο αναζητεί Μασέρ  με προϋπηρεσία και γνώση διάφορων ειδών μασάζ για την τουριστική περίοδο 2019. Προσφέρουμε: Άριστο επαγγελματικό περιβάλλον Mισθό αναλόγως προσόντων Ασφάλιση, διαμονή, διατροφή Δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης [Για να

22 Μαι

Φυσικοθεραπεύτρια/τής – Πάρος Αρμοδιότητες: Υπεύθυνη για την παροχή υπηρεσιών υψηλής ποιότητας Άριστη γνώστρια της εκτέλεσης των θεραπειών Απαιτούμενα προσόντα: Ευγένεια Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Αποτελεσματική επικοινωνία Ομαδικότητα Αυτοπεποίθηση Προσαρμοστικότητα

22 Μαι
Δήμος Πάρου [ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε]

Η αλυσίδα super markets Κρητικός Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου σε όλη την Ελλάδα, επιθυμεί να προσλάβει για τα νέα της καταστήματα στην Πάρο και την Αντίπαρο Πωλητές-τριες / Ταμίες Κωδικός θέσης: Π1 Βασικές αρμοδιότητες: Αναλαμβάνετε ποικίλες εργασίες στο κατάστημα,

22 Μαι

Η αλυσίδα super markets Κρητικός Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου σε όλη την Ελλάδα, επιθυμεί να προσλάβει για τα νέα της καταστήματα στην Πάρο και την Αντίπαρο Προσωπικό Πώλησης για το Τμήμα Αλλοιωσίμων (Τυριά / Αλλαντικά) Κωδικός θέσης: Τ1 Προφίλ υποψηφίου: Έχετε ευχάριστη