11 Ιαν

Μάγειρας - Πάρος

Δήμος Πάρου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 (Μάιος-Οκτώβριος): Μάγειρα με προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία τουλάχιστον 4 και 5 αστέρων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής μαγειρικής Τουλάχιστον 3-4 χρόνων σχετική προϋπηρεσία Καλή γνώση αγγλικών Γνώση και...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιαν
Δήμος Πάρου [YRIA HOTEL]

Το ξενοδοχείο Yria Boutique Hotel Spa 5 αστέρων στην Πάρο (70 δωματίων) ζητά για τη θερινή σεζόν 2019: B’ Μάγειρα για το εστιατόριο ala carte του ξενοδοχείου. Προσόντα: Έως 35 ετών Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο αντίστοιχης κατηγορίας ή a la carte εστιατόριο Αποστολή βιογραφικών απαραίτητα με φωτογραφία. [Για να

20 Δεκ
Δήμος Πάρου [LAMWAY]

O όμιλος Lamway Hotel Management Group αναζητά εκ μέρους ξενοδοχείου του στην Πάρο να προσλάβει Μάγειρα Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης και αφορά την επερχόμενη τουριστική σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο μαγειρικής σχολής Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον τριών ετών Απαραίτητη η

15 Ιαν

Το ξενοδοχείο Yria Boutique Hotel Spa 5 αστέρων στην Πάρο (70 δωματίων) ζητά για τη θερινή σεζόν 2019: Καμαριέρες Προσόντα: Εως 45 ετών Προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο αντίστοιχης κατηγορίας Επιθυμητή η γνώση αγγλικής γλώσσας Αποστολή βιογραφικών απαραίτητα με φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε

15 Ιαν

Το ξενοδοχείο Yria Boutique Hotel Spa 5 αστέρων στην Πάρο (70 δωματίων) ζητά για τη θερινή σεζόν 2019: Σπουδαστές Σχολών Μαγειρικής για πρακτική άσκηση. Προσόντα: Φοίτηση σε σχολή μαγειρικής με δικαίωμα πρακτικής άσκησης Αποστολή βιογραφικών απαραίτητα με φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε

15 Ιαν

Το ξενοδοχείο Yria Boutique Hotel Spa 5 αστέρων στην Πάρο (70 δωματίων) ζητά για τη θερινή σεζόν 2019: Σπουδαστές Τουριστικών Σχολών για πρακτική άσκηση. Προσόντα: Φοίτηση σε σχολή τουριστικών επαγγελμάτων με δικαίωμα πρακτικής άσκησης Γνώση της αγγλικής γλώσσας Αποστολή βιογραφικών απαραίτητα με