11 Ιαν

Μάγειρας - Πάρος

Δήμος Πάρου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 (Μάιος-Οκτώβριος): Μάγειρα με προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία τουλάχιστον 4 και 5 αστέρων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής μαγειρικής Τουλάχιστον 3-4 χρόνων σχετική προϋπηρεσία Καλή γνώση αγγλικών Γνώση και...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαρ
Δήμος Πάρου [Calme Boutique Hotel]

Πολυτελές boutique ξενοδοχείο στην Πάρο αναζητεί Μάγειρα Α' για την καλοκαιρινή σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος μαγειρικής ή ξενοδοχειακής σχολής Προϋπηρεσία σε εστιατόρια υψηλής γαστρονομικής κουζίνας ή σε ξενοδοχεία 5* ως υπεύθυνος κουζίνας ή πόστου για τουλάχιστον 3-5 έτη Γνώσεις

12 Μαρ
Δήμος Πάρου [LAMWAY]

O όμιλος Lamway Hotel Management Group ζητά εκ μέρους ξενοδοχείου του στην Πάρο να προσλάβει Μάγειρα Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης και αφορά την επερχόμενη τουριστική σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής μαγειρικής Προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών ετών σε ανάλογη θέση Απαραίτητη η εμπειρία

08 Μαρ
Δήμος Πάρου [ΒΗΤΑ ΔΕΛΤΑ ΑΕΤΕ]

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 (Μάιος-Οκτώβριος): Μάγειρα με προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία τουλάχιστον 4 και 5 αστέρων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής μαγειρικής Τουλάχιστον 3-4 χρόνων σχετική προϋπηρεσία Καλή γνώση αγγλικών Γνώση και

08 Μαρ
Δήμος Πάρου [NOVELTY HOTELS]

Το ξενοδοχείο 4* Asteras Paradise στην Πάρο ζητά Γ' Μάγειρα με προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών για εργασία στη δημιουργική ελληνική κουζίνα. Παροχές: Άριστες συνθήκες εργασίας Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων Συνεχής εκπαίδευση και αξιολόγηση Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

08 Μαρ

Το ξενοδοχείο 4* Asteras Paradise στην Πάρο ζητά Β' Μάγειρα με προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών για εργασία στη δημιουργική ελληνική κουζίνα. Παροχές: Άριστες συνθήκες εργασίας Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων Συνεχής εκπαίδευση και αξιολόγηση Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης