16 Απρ

ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΡΙΑ E-SHOP

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Είστε ένα επικοινωνιακό άτομο που δείχνει ενδιαφέρον για τη μόδα;

Η εταιρεία Bozikis με πολυετή παρουσία στο χώρο του υποδήματος, αναζητά έναν αξιόπιστο συνεργάτη να επανδρώσει το τηλεφωνικό της κέντρο. Προτεραιότητά μας είναι οι ευχαριστημένοι πελάτες και πιστεύουμε ότι αυτό μπορεί να επιτευχθεί μέσα από ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.

Αν ασπάζεστε και εσείς τις ίδιες ιδέες, στείλτε μας το βιογραφικό σας.

Αρμοδιότητες:
Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών.
Περιγραφή των κωδικών (υποδημάτων) στο site της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα:
Ηλικία εώς 30 ετών.
Καλή γνώση Αγγλικών.
Πολύ καλή γνώση διαδικτύου,Microsoft Office και Internet.
Ευχέρεια στην γραπτή και τηλεφωνική επικοινωνία.

Η εταιρία προσφέρει:
Ασφάλιση
Άριστο εργασιακό περιβάλλον
Παρακαλούμε τα βιογραφικά να αποστέλλονται με μία πρόσφατη φωτογραφία του υποψηφίου μέσω του site ανάρτησης της συγκεκριμένης αγγελίας.

MIO MODA ΕΜΠΟΡΟΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ Α.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

10 Μαι
Αθήνα [POP-AIR ]

Η Pop-Air για τα κεντρικά γραφεία της στην Αθήνα, στη Μεταμόρφωση, αναζητεί E-shop E-commerce Manager Βασικές αρμοδιότητες: Συνεργασία με την κεντρική αποθήκη για τον έλεγχο αποθεμάτων και την ορθή / έγκαιρη διεκπεραίωση των παραγγελιών Επίλυση τυχόν προβλημάτων και περαιτέρω ανάπτυξη του ηλεκτρονικού

08 Μαι

E-shop Assistant / POP-AIR (Athens) Η POP–AIR για τα κεντρικά γραφεία της στην Αθήνα (Μεταμόρφωση) αναζητεί e-shop assistant. Βασικές αρμοδιότητες: Συνεργασία με την κεντρική αποθήκη για την ορθή και έγκαιρη διεκπεραίωση των παραγγελιών Συνεργασία με τους εξωτερικούς συνεργάτες για επίλυση τυχόν προβλημάτων και

03 Μαι
Αθήνα [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

Η KSM HR, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, Mystery Shoppers   Χαρακτηριστικά υποψηφίων: Εχεμύθεια  Σοβαρότητα Τυπικότητα  Προσοχή στις λεπτομέρειες  Επαγγελματική εμφάνιση  Άνεση στη χρήση Η/Υ  Άμεση διαθεσιμότητα  Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια στη διαχείριση των βιογραφικών σημειωμάτων  [Για να

24 Μαι
Αθήνα [NICK MARIANOS DANCE FACTORY]

Επιχείρηση που εδρεύει στη Γλυφάδα, ζητά έμπειρο άτομο για: School Manager /Assistant Project Manager of CEO Ζητείται νέο , με καλή παρουσία , δυναμικό και δραστήριο άτομο, με εμπειρία διαχείρισης διοικητικών υπηρεσιών , προσωπικού και πελατολογίου εταιρίας . Εξίσου απαραίτητες για τη θέση είναι οι γνώσεις μάρκετινγκ ,

23 Μαι
Αθήνα [HPD LABORATORY ]

Legal Officer Is personal growth your career vision? Do you live near or quite close to the centre of Glyfada? Do you dream of a workplace that treats you like a member of its family? If your answer is yes, then we really want to meet you! We are an International Innovation Group specialising in HR services, where you will have the chance to work as a Legal Officer and you will be: Doing a legal review of the company’s information and marketing material Drafting...

... legal agreements and other documents as required Reviewing the legal documentation Providing support on a wide variety of acquisition