03 Ιαν

Ζητείται φιλόλογος με εμπειρία

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται φιλόλογος για τη διδασκαλία όλων των φιλολογικών μαθημάτων
από Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης στη Δυτική Θεσσαλονίκη. Ευχάριστη Προσωπικότητα.
Ικανότητα διδασκαλίας σε παιδιά όλων των ηλικιών

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Θεσσαλονίκη [MONGO]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΛΑΝΤΖΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΣΙΑΤΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 6980809376 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ: anestis@mongo.gr

14 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Hotel apollon]

Ζητείται άντρας γενικών καθηκόντων σε μικρό ξενοδοχείο στην Σαρτη Χαλκιδικης Αρμοδιότητες: ρεσεψιόν, εξυπηρέτηση πελατών, υπεύθυνος χώρου Απαραίτητα Προσόντα: γνώση αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: γνώση γερμανικής γλώσσας, δίπλωμα οδήγησης Η εταιρία προσφέρει: καλές αποδοχές, διαμονή, ημιδιατροφη

13 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Τσερκι]

Ζητείται μάγειρας για ταβέρνα στην Θεσσαλονίκη ( Λαδάδικα) για πλήρες απασχόληση..3-4 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ..

07 Μαρ
Θεσσαλονίκη [κολλιας χαραλαμπος]

Παρασκευής καφέ σέρβις Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση

04 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Μεζεδοπωλείο ο κωστας]

Ζητείται κοπέλα για κουζινα για πλήρη απασχοληση. Απαραίτητη προυπηρεσια σε τηγανια και σχάρα. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: