02 Ιαν

Ζητούνται οδηγοί φορτηγών για εργασία στη Νορβηγία, με μισθό από 3,800€

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται οδηγοί φορτηγών για εργασία στη Νορβηγία, με μισθό από 3,800
Απαραίτητα Προσόντα
• Επαγγελματικά Διπλώματα
• Προϋπηρεσία
• Ηλικία 25-55
• Βασικά αγγλικά επιθυμητά.
Παροχές
Εξασφαλισμένη διαμονή
Για κάθε 3 εβδομάδες εργασίας, προβλέπονται 2 εβδομάδες ρεπό κατά τις οποίες μπορεί να επιστρέφει στην Ελλάδα.
Για σοβαρό ενδιαφέρον παρακαλούμε αποστείλετε λεπτομερές επίκαιρο βιογραφικό στα Αγγλικά στο jobs1@medpower.gr

Σχετικες Αγγελιες

02 Ιαν
Αθήνα [Medpower]

*Απαραίτητα Προσόντα* * Επαγγελματικά Διπλώματα * Προϋπηρεσία * Ηλικία 25-55 * Βασικά αγγλικά επιθυμητά. *Παροχές* Εξασφαλισμένη διαμονή Για κάθε 3

14 Ιαν
Πανελλήνια [ONEX]

Η εταιρία Skycom ΕΠΕ ενδιαφέρεται να προσλάβει Οδηγούς Φορτηγών Ταχυδρομικών Υπηρεσιών πλήρους απασχόλησης. Περιοχές απασχόλησης: Αθήνα • Θεσσαλονίκη • πρωτεύουσες νομών σε όλη την επικράτεια Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου: Επαγγελματικό δίπλωμα οχημάτων άνω των 3,5 τόνων Πιστοποιητικό

09 Ιαν
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για την τουριστική σεζόν 2019: Υπάλληλο για εργασία στην παραλία Αρμοδιότητες: Έλεγχος ασφάλειας της παραλίας και των λουόμενων Εξυπηρέτηση πελατών Τακτοποίηση της παραλίας (ομπρέλες - ξαπλώστρες) Άδειασμα των

04 Ιαν
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλή ζητούνται Οδηγοί / Πωλητές Καταστήματος για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής 3ετής εμπειρία στην οδήγηση Ηλικία έως 30 ετών Ευελιξία ωραρίου Επαγγελματική συμπεριφορά Επικοινωνιακές ικανότητες [Για να στείλετε το

03 Ιαν
Πανελλήνια [Manager\'s Office]

H Manager's Office στο πλαίσιο υποστήριξης πελάτη της, μία από τις μεγαλύτερες αλυσίδες στον χώρο της ζαχαροπλαστικής στην ελληνική αγορά, θα επιλέξει 3 Υποδιευθυντές Καταστήματος με έδρα την Αττική. (Κωδικός θέσης: SM988733H) Περιγραφή θέσης: Οργάνωση της ποιοτικής λειτουργίας του καταστήματος παρέχοντας