02 Ιαν

Ζητούνται οδηγοί φορτηγών για εργασία στη Νορβηγία, με μισθό από 3,800€

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται οδηγοί φορτηγών - κατηγορίας CE & E - για εργασία στη Νορβηγία, με μισθό από 3,800
Απαραίτητα Προσόντα
• Επαγγελματικά Διπλώματα
• Προϋπηρεσία
• Ηλικία 25-55
• Βασικά αγγλικά επιθυμητά.
Παροχές
Εξασφαλισμένη διαμονή
Για κάθε 3 εβδομάδες εργασίας, προβλέπονται 2 εβδομάδες ρεπό κατά τις οποίες μπορεί να επιστρέφει στην Ελλάδα.
Για σοβαρό ενδιαφέρον παρακαλούμε αποστείλετε λεπτομερές επίκαιρο βιογραφικό στα Αγγλικά στο jobs1@medpower.gr

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Υπάλληλος Μισθοδοσίας / Λογιστηρίου Περιγραφή θέσης: Διαχείριση εργασιακών θεμάτων μισθωτών και εργατοτεχνικού προσωπικού (προσλήψεων, αποχωρήσεων, αδειών, συμβάσεων) Σύνταξη και υποβολή ΑΠΔ Ολοκληρωμένη διαχείριση και υπολογισμός μισθοδοσίας Υποστήριξη των εργασιών του

19 Μαρ
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος στο πλαίσιο του προγράμματος εταιρικής υπευθυνότητας δίνει τη δυνατότητα στους φοιτητές των ΤΕΙ να κάνουν την πρακτική τους άσκηση* στην εταιρία μας (σε όλη την Ελλάδα). *Επιδοτούμενη υποχρεωτική

14 Μαρ
Πανελλήνια [HR STRATEGY ]

Πελάτης μας Γερμανική εταιρία αποθήκευσης και διακίνησης προϊόντων επιθυμεί να προσλάβει με σύμβαση αορίστου χρόνου 50 οδηγούς. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν τα πιο κάτω προσόντα: - άδεια οδήγησης Ε' κατηγορίας - Π.Ε.Ι. - ηλεκτρονικό ταχογράφο -να μιλούν Γερμανικά ή Αγγλικά σε

14 Μαρ

Πελάτης μας κατασκευαστική εταιρία της Βρετανίας εταιρία επιθυμεί να προσλάβει με σύμβαση αορίστου χρόνου 10 οδηγούς για εσωτερικά δρομολόγια στη Βρετανία στην περιοχή του Yorkshire.   Να διαθέτουν: Δίπλωμα C κατηγορίας Π.Ε.Ι. Ηλεκτρονικό ταχογράφο Να μιλούν Αγγλικά σε επίπεδο καλής καθημερινής

08 Μαρ
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητεί να προσλάβει για την τουριστική σεζόν 2019 Υπάλληλο για Εργασία στην Παραλία Αρμοδιότητες: Έλεγχος ασφάλειας της παραλίας και των λουόμενων Εξυπηρέτηση πελατών Τακτοποίηση της παραλίας (ομπρέλες, ξαπλώστρες) Άδειασμα των